Carissa Kupa 2019 Nemzetközi Pénzdíjas Foci Kupa

XVII. Carissa Kupa Menetrend

BENEVEZETT LABDARÚGÓ CSAPATOK
   CSAPATNÉV HONNAN
🇭🇺 HU DUNABIZTOS MICRO DUNAÚJVÁROS
🇭🇺 HU STEELWORKERS DUNAÚJVÁROS
🇭🇺 HU KARMACSI AUTÓ DUNAÚJVÁROS
🇭🇺 HU ATHLETICO 07 BUDAPEST FC BUDAPEST
🇭🇺 HU FEJÓ THERM KFT BARACS
🇭🇺 HU TÍZPRÓBÁSOK DUNAÚJVÁROS
🇺🇦 UA JÁNOSI FC MAKKOSJÁNOSI (KÁRPÁTALJA)
🇭🇺 HU KEMI-KER KFT DUNAÚJVÁROS
🇭🇺 HU LÁZÁR LOVASPARK DOMONYVÖLGY
🇭🇺 HU SZP-ASZTALOS SE DUNAÚJVÁROS
🇷🇴 RO KÉZDIVÁSÁRHELY SE KÉZDIVÁSÁRHELY (ERDÉLY)
🇭🇺 HU DUNAFERR VASAS DUNAÚJVÁROS
🇭🇺 HU GBB ZRT DUNAÚJVÁROS
🇭🇺 HU NEUMANN JÁNOS EGYETEM KECSKEMÉT
🇭🇺 HU WORKING KFT DUNAÚJVÁROS
🇭🇺 HU SIKER ABLAK DUNAÚJVÁROS
🇭🇺 HU VAJTAI KORSÓK VAJTA
🇭🇺 HU MAD - DOGS BUDAÖRS
🇦🇹 AT R-BUS (ALMDUDLER) TAUFKIRCHEN AN DER PRAM (AUSZTRIA)
🇭🇺 HU SÁRÉPSZER KFT SZÉKESFEHÉRVÁR
🇭🇺 HU HOLLER UNFC U-19 DUNAFÖLDVÁR
🇭🇺 HU KOBELA SULI KECSKEMÉT
🇭🇺 HU CSOCSI GUMI DUNAÚJVÁROS
🇭🇺 HU DVSI DUNAÚJVÁROS
🇭🇺 HU DUCSÁO DUNAÚJVÁROS
🇭🇺 HU SHELL DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS
🇭🇺 HU BARACS SE U19 BARACS
🇭🇺 HU DUNAFERR DUE DUTRADE U20 DUNAÚJVÁROS
🇭🇺 HU SZ.Ő.R. PUSZTASZABOLCS
🇭🇺 HU KÖDI GENERAL KFT DUNAÚJVÁROS
🇷🇸 RS CSANTAVÉR CSANTAVÉR (VAJDASÁG)
🇭🇺 HU SZÉCHENYI PÉKSÉG DUNAÚJVÁROS
  CSOPORTBEOSZTÁS
RING BNP KFT "A" CSOPORT CARISSA VIRÁG "B" CSOPORT
1. FEJÓ THERM KFT. 1. SÁRÉPSZER KFT.
2. SHELL DUNAÚJVÁROS 2. SZP ASZTALOS SE
3. KEMI KER KFT. 3. DVSI
4. DUNAFERR DUE U20 4. JÁNOSI FC
DAV ZRT "C" CSOPORT CAMPUS ÉTTEREM "D" CSOPORT
1. STEELWORKERS 1. KARMACSI AUTÓ FC
2. VAJTAI KORSÓK 2. CSOCSI GUMI
3. BARACS U19 3. SIKER ABLAK
4. DUCSAO 4. HOLLER UNFC U19
HANKOOK TIRE HUNGARY "E" CSOPORT ORINOCO 2000 KFT "F" CSOPORT
1. GBB ZRT. 1. DUNAFERR VASAS
2. WORKING KFT. 2. DUNABIZTOS MICRO
3. ATHLETICO 07 FC 3. TÍZPRÓBÁSOK
4. KÖDI GENERÁL 4. SZ.Ö.R.
RONEKO "G" CSOPORT FRITZ PINCÉSZET "H" CSOPORT
1. MAD DOGS 1. LÁZÁR LOVASPARK
2. R - BUS 2. KÉZDIVÁSÁRHELY
3. NEUMANN JÁNOS EGYETEM 3. SZÉCHÉNYI PÉKSÉG
4. CSANTAVÉR 4. KOBELA SULI
A - B  CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI
DUNAÚJVÁROS, 2019. JANUÁR 4. PÉNTEK
DUNAÚJVÁROS EGYETEM
JÁTÉKVEZETŐK
16.00 FEJÓ-THERM KT  2 - 0  DUNAFERR DUE DUTRADE U20  NAGY MILÁN - DUDÁS PÉTER
16.30 SHELL DUNAÚJVÁROS 1 - 0 KEMI-KER KFT  NAGY MILÁN - DUDÁS PÉTER
17.00 SÁRÉPSZER 2 - 1 JÁNOSI  NAGY MILÁN - DUDÁS PÉTER
17.30 SZP ASZTALOS SE 1 - 0 DVSI  NAGY MILÁN - DUDÁS PÉTER
18.00 KEMI-KER KFT 0 - 0 FEJÓ THERM KFT  NAGY MILÁN - DUDÁS PÉTER
18.30 DUNAFERR DUE DUTRADE U20 0 - 3 SHELL DUNAÚJVÁROS  NAGY MILÁN - DUDÁS PÉTER
19.00 DVSI 2 - 0 SÁRÉPSZER  NAGY MILÁN - DUDÁS PÉTER
19.30 JÁNOSI 0 - 2 SZP ASZTALOS SE  NAGY MILÁN - DUDÁS PÉTER
20.00 KEMI-KER KFT 4 - 1 DUNAFERR DUE DUTRADE U20  NAGY MILÁN - DUDÁS PÉTER
20.30 FEJÓ-THERM KFT 1 - 1 SHELL DUNAÚJVÁROS  NAGY MILÁN - DUDÁS PÉTER
21.00 DVSI 0 - 4 JÁNOSI  NAGY MILÁN - DUDÁS PÉTER
21:30 SÁRÉPSZER 0 - 0 SZP ASZTALOS SE  NAGY MILÁN - DUDÁS PÉTER
RING BNP KFT "A" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.  SHELL DUNAÚJVÁROS 3 2 1 0 5 - 1 7
2.  FEJÓ-THERM KFT. 3 1 2 0 3 - 1 5
3.  KEMI-KER KFT. 3 1 1 1 4 - 2 4
4.  DUNAFERR DUE DUTRADE U20 3 0 0 3 1 - 9 0
CARISSA VIRÁG "B" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.  SZP ASZTALOS 3 2 1 0 3 - 0 7
2.  SÁRÉPSZER 3 1 1 1 2 - 3 4
3.  JÁNOSI FC 3 1 0 2 5 - 4 3
4.  DVSI 3 1 0 2 2 - 5 3
C - D  CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI
DUNAÚJVÁROS, 2019. JANUÁR 5. SZOMBAT
DUNAÚJVÁROS SPORTCSARNOK
JÁTÉKVEZETŐK
09.30 STEELWORKERS 1 - 0 DUCSÁO  DOLMÁNY TAMÁS, DUDÁS PÉTER, SZŰCS ZOLTÁN
10.00 VAJTAI KORSÓK 1 - 0 BARACS SE U19  DOLMÁNY TAMÁS, DUDÁS PÉTER, SZŰCS ZOLTÁN
10.30 KARMACSI AUTÓ FC 7 - 0 HOLLER UNFC U19  DOLMÁNY TAMÁS, DUDÁS PÉTER, SZŰCS ZOLTÁN
11.00 CSOCSI GUMI 2 - 0 SIKER ABLAK  DOLMÁNY TAMÁS, DUDÁS PÉTER, SZŰCS ZOLTÁN
11.30 BARACS SE U19 0 - 2 STEELWORKERS  DOLMÁNY TAMÁS, DUDÁS PÉTER, SZŰCS ZOLTÁN
12.00 DUCSÁO 0 - 4 VAJTAI KORSÓK  DOLMÁNY TAMÁS, DUDÁS PÉTER, SZŰCS ZOLTÁN
12.30 SIKER ABLAK 0 - 3 KARMACSI AUTÓ FC  DOLMÁNY TAMÁS, DUDÁS PÉTER, SZŰCS ZOLTÁN
13.00 HOLLER UNFC U19 0 - 6 CSOCSI GUMI  DOLMÁNY TAMÁS, DUDÁS PÉTER, SZŰCS ZOLTÁN
13.30 BARACS SE U19 1 - 0 DUCSÁO  DOLMÁNY TAMÁS, DUDÁS PÉTER, SZŰCS ZOLTÁN
14.00 STEELWORKERS 5 - 1 VAJTAI KORSÓK  DOLMÁNY TAMÁS, DUDÁS PÉTER, SZŰCS ZOLTÁN
14.30 SIKER ABLAK 2 - 1 HOLLER UNFC U19  DOLMÁNY TAMÁS, DUDÁS PÉTER, SZŰCS ZOLTÁN
15.00 KARMACSI AUTÓ FC 1 - 1 CSOCSI GUMI  DOLMÁNY TAMÁS, DUDÁS PÉTER, SZŰCS ZOLTÁN
DAV ZRT "C" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.  STEELWORKERS 3 3 0 0 8 - 1 9
2.  VAJTAI KORSÓK 3 2 0 1 6 - 5 6
3.  BARACS SE U19 3 1 0 2 1 - 3 3
4.  DUCSAÓ 3 0 0 3 0 - 6 0
CAMPUS ÉTTEREM "D" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.  KARMACSI AUTÓ FC 3 2 1 0 11 - 1 7
2.  CSOCSI GUMI 3 2 1 0 9 - 1 7
3.  SIKER ABLAK 3 1 0 2 2 - 6 3
4.  HOLLER UNFC U19 3 0 0 3 1 - 15 0
E - F  CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI
2019. JANUÁR 5. SZOMBAT
DUNAÚJVÁROSI EGYETEM
JÁTÉKVEZETŐK
11.00  GBB ZRT 1 - 1 KÖDI GENERÁL  KRAJCSOVICS ADRIÁN, SZABÓ JÁNOS, NAGY LÁSZLÓ
11.30 WORKING KFT 3 - 1 ATHLETICO 07 BUDAPEST FC  KRAJCSOVICS ADRIÁN, SZABÓ JÁNOS, NAGY LÁSZLÓ
12.00 DUNAFERR VASAS 2 - 0 SZ.Ő.R.  KRAJCSOVICS ADRIÁN, SZABÓ JÁNOS, NAGY LÁSZLÓ
12.30 DUNABIZTOS MICRO 4 - 1 TÍZPRÓBÁSOK  KRAJCSOVICS ADRIÁN, SZABÓ JÁNOS, NAGY LÁSZLÓ
13.00 ATHLETICO 07 BUDAPEST FC 0 - 4 GBB ZRT  KRAJCSOVICS ADRIÁN, SZABÓ JÁNOS, NAGY LÁSZLÓ
13.30 KÖDI GENERÁL 2 - 1 WORKING KFT  KRAJCSOVICS ADRIÁN, SZABÓ JÁNOS, NAGY LÁSZLÓ
14.00 TÍZPRÓBÁSOK 0 - 1 DUNAFERR VASAS  KRAJCSOVICS ADRIÁN, SZABÓ JÁNOS, NAGY LÁSZLÓ
14.30 SZ.Ő.R. 1 - 2 DUNABIZTOS MICRO  KRAJCSOVICS ADRIÁN, SZABÓ JÁNOS, NAGY LÁSZLÓ
15.00 ATHLETICO 07 BUDAPEST FC 1 - 3 KÖDI GENERÁL  KRAJCSOVICS ADRIÁN, SZABÓ JÁNOS, NAGY LÁSZLÓ
15.30 GBB ZRT 1 - 1 WORKING KFT  KRAJCSOVICS ADRIÁN, SZABÓ JÁNOS, NAGY LÁSZLÓ
16.00 TÍZPRÓBÁSOK 3 - 0 SZ.Ő.R.  KRAJCSOVICS ADRIÁN, SZABÓ JÁNOS, NAGY LÁSZLÓ
16.30 DUNAFERR VASAS 1 - 1 DUNABIZTOS MICRO  KRAJCSOVICS ADRIÁN, SZABÓ JÁNOS, NAGY LÁSZLÓ
HANKOOK TIRE HUNGARY "E" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.  KÖDI GENERÁL 3 2 1 0 6 - 3 7
2.  GBB ZRT 3 1 2 0 6 - 2 5
3.  WORKING KFT 3 1 1 1 5 - 4 4
4.  ATHLETICO 07 BUDAPEST FC 3 0 0 3 2 - 10 0
ORINOCO KFT "F" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.  DUNABIZTOS MICRO 3 2 1 0 7 - 3 7
2.  DUNAFERR VASAS 3 2 1 0 4 - 1 7
3.  TÍZPRÓBÁSOK 3 1 0 2 4 - 5 3
4.  SZ.Ő.R 3 0 0 3 1 - 7 0
G  CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI
2019. JANUÁR 5. SZOMBAT
DUNAÚJVÁROSI EGYETEM
JÁTÉKVEZETŐK
17.00 MAD DOGS 2 - 0 CSANTAVÉR  NAGY TAMÁS, SZŰCS ZOLTÁN
17.30 R-BUS 5 - 0 NEUMANN JÁNOS EGYETEM  NAGY TAMÁS, SZŰCS ZOLTÁN
18.15 NEUMANN JÁNOS EGYETEM 0 - 7 MAD DOGS  NAGY TAMÁS, SZŰCS ZOLTÁN
18.45 CSANTAVÉR 1 - 5 R-BUS  NAGY TAMÁS, SZŰCS ZOLTÁN
19.30 NEUMANN JÁNOS EGYETEM 0 - 2 CSANTAVÉR  NAGY TAMÁS, SZŰCS ZOLTÁN
20.00 MAD DOGS 0 - 1 R-BUS  NAGY TAMÁS, SZŰCS ZOLTÁN
RONEKO KFT "G" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.  R-BUS 3 3 0 0 11 - 1 9
2.  MAD DOGS 3 2 0 1 9 - 1 6
3.  CSANTAVÉR 3 1 0 2 3 - 7 3
4.  NEUMANN JÁNOS EGYETEM 3 0 0 3 0 - 14 0
H  CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI
2019. JANUÁR 5. SZOMBAT
DUNAÚJVÁROSI SPORTCSARNOK
JÁTÉKVEZETŐK
18.00 LÁZÁR LOVASPARK 2 - 0 KOBELA SULI  RÁCZ FERENC, SZABÓ JÁNOS, KRAJCSOVICS ADRIÁN
18.30 KSE KÉZDIVÁSÁRHELY 2 - 1 SZÉCHENYI PÉKSÉG  RÁCZ FERENC, SZABÓ JÁNOS, KRAJCSOVICS ADRIÁN
19.15 SZÉCHENYI PÉKSÉG 1 - 4 LÁZÁR LOVASPARK  RÁCZ FERENC, SZABÓ JÁNOS, KRAJCSOVICS ADRIÁN
19.45 KOBELA SULI 0 - 6 KSE KÉZDIVÁSÁRHELY  RÁCZ FERENC, SZABÓ JÁNOS, KRAJCSOVICS ADRIÁN
20.30 SZÉCHENYI PÉKSÉG 2 - 1 KOBELA SULI  RÁCZ FERENC, SZABÓ JÁNOS, KRAJCSOVICS ADRIÁN
21.00 LÁZÁR LOVASPARK 0 - 0 KSE KÉZDIVÁSÁRHELY  RÁCZ FERENC, SZABÓ JÁNOS, KRAJCSOVICS ADRIÁN
FRITZ PINCÉSZET "H" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.  KÉZDISÁVÁRHELY 3 2 1 0 8 - 1 7
2.  LÁZÁRLOVASPARK 3 2 1 0 6 - 1 7
3.  SZÉCHÉNYI PÉKSÉG 3 1 0 2 4 - 7 3
4.  KOBELA SULI 3 0 0 3 1 - 10 0
A CARISSA KUPA LEGJOBB 16 CSAPATA (SORSOLÁS)
2019. JANUÁR 6. VASÁRNAP
DUNAÚJVÁROS SPORTCSARNOK
JÁTÉKVEZETŐK
08.00 (1) SHELL DUNAÚJVÁROS  3 - 0  SÁRÉPSZER KFT.  NAGY MILÁN, SZŰCS ZOLTÁN, DUDÁS PÉTER
08.30 (2) R-BUS  4 - 0  CSOCSI GUMI  NAGY MILÁN, SZŰCS ZOLTÁN, DUDÁS PÉTER
09.00 (3) KÖDI GENERÁL  2(1)-(3)2  LÁZÁR LOVASPARK  NAGY MILÁN, SZŰCS ZOLTÁN, DUDÁS PÉTER
09.30 (4) SZP ASZTALOS  0 - 5  MAD DOGS  NAGY MILÁN, SZŰCS ZOLTÁN, DUDÁS PÉTER
10.00 (5) DUNABIZTOS MICRO  0(1)-(2)0  GBB ZRT.  NAGY MILÁN, SZŰCS ZOLTÁN, DUDÁS PÉTER
10.30 (6) KÉZDIVÁSÁRHELY  1 - 0  DUNAFERR VASAS  NAGY MILÁN, SZŰCS ZOLTÁN, DUDÁS PÉTER
11.00 (7) KARMACSI AUTÓ FC  6 - 0  VAJTAI KORSÓK  NAGY MILÁN, SZŰCS ZOLTÁN, DUDÁS PÉTER
11.30 (8) STEELWORKERS  1(4)-(3)1  FEJÓ-THERM KFT.  NAGY MILÁN, SZŰCS ZOLTÁN, DUDÁS PÉTER
A CARISSA KUPA LEGJOBB 8 CSAPATA
12.00 (A) SHELL DUNAÚJVÁROS  0(3)-(2)0  R-BUS  NAGY TAMÁS, KRAJCSOVICS ADRIÁN, NAGY LÁSZLÓ
12.30 (B) LÁZÁR LOVASPARK  1(0)-(1)1  MAD DOGS  NAGY TAMÁS, KRAJCSOVICS ADRIÁN, NAGY LÁSZLÓ
13.00 (C) KÉZDIVÁSÁRHELY  1 - 0  GBB ZRT.  NAGY TAMÁS, KRAJCSOVICS ADRIÁN, NAGY LÁSZLÓ
13.30 (D) KARMACSI AUTÓ FC  0(0)-(2)0  STEELWORKERS  NAGY TAMÁS, KRAJCSOVICS ADRIÁN, NAGY LÁSZLÓ
 DÖNTŐBE JUTÁSÉRT 1. MÉRKŐZÉS
14.00 (E) SHELL DUNAÚJVÁROS 0 - 2 MAD DOGS  NAGY TAMÁS, KRAJCSOVICS ADRIÁN, NAGY LÁSZLÓ
DÖNTŐBE JUTÁSÉRT 2. MÉRKŐZÉS
14.30 (F) KÉZDIVÁSÁRHELY 0(3)-(2)0 STEELWORKERS  NAGY TAMÁS, KRAJCSOVICS ADRIÁN, NAGY LÁSZLÓ
UTÁNPÓTLÁS MÉRKŐZÉS
15.00 DUNAÚJVÁROS PASE U9  7 - 0  HOLLER UNFC U9  RÁCZ FERENC, ARANY TAMÁS
BRONZMÉRKŐZÉS
15.30 STEELWORKERS  0 - 4 SHELL DUNAÚJVÁROS  NAGY TAMÁS, KRAJCSOVICS ADRIÁN, NAGY LÁSZLÓ
GÁLAMÉRKŐZÉS
16.00 DUNAÚJVÁROS KOHÁSZ  7 - 7  BUDAPEST HONVÉD  RÁCZ FERENC, ARANY TAMÁS
XVII. CARISSA KUPA ARANY MÉRKŐZÉS
17.00 MAD DOGS 

3 - 1

KÉZDIVÁSÁRHELY  NAGY TAMÁS, KRAJCSOVICS ADRIÁN, NAGY LÁSZLÓ
ACERBIS KUPA CSOPORTBEOSZTÁS (SORSOLÁS) 2019. JANUÁR 6. VASÁRNAP
I CSOPORT J CSOPORT
CSANTAVÉR SZÉCHÉNYI PÉKSÉG
BARACS SE U19 TÍZPRÓBÁSOK
JÁNOSI FC KEMI-KER KFT.
SIKER ABLAK WORKING KFT.
ACERBIS KUPA CSOPORTMÉRKŐZÉSEI
DUNAÚJVÁROS, 2018. JANUÁR 6. VASÁRNAP - KISTEREM JÁTÉKVEZETŐK
8.00 JÁNOSI FC  2 - 2  SIKER ABLAK  RÁCZ FERENC, DOLMÁNY TAMÁS
8.25 BARACS SE U19  1 - 1  CSANTAVÉR  RÁCZ FERENC, DOLMÁNY TAMÁS
8.50 SZÉCHÉNYI PÉKSÉG  1 - 0  KEMI-KER KFT.  RÁCZ FERENC, DOLMÁNY TAMÁS
9.15 TÍZPRÓBÁSOK  2 - 6  WORKING KFT.  RÁCZ FERENC, DOLMÁNY TAMÁS
9.40 CSANTAVÉR  3 - 1  JÁNOSI FC  RÁCZ FERENC, DOLMÁNY TAMÁS
10.05 SIKER ABLAK  0 - 0  BARACS SE U19  RÁCZ FERENC, DOLMÁNY TAMÁS
10.30  WORKING KFT.  2 - 3  SZÉCHÉNYI PÉKSÉG  RÁCZ FERENC, DOLMÁNY TAMÁS
10.55 KEMI-KER KFT.  2 - 0  TÍZPRÓBÁSOK  RÁCZ FERENC, DOLMÁNY TAMÁS
11.20 CSANTAVÉR  2 - 3  SIKER ABLKA  RÁCZ FERENC, DOLMÁNY TAMÁS
11:45 JÁNOSI FC  3 - 0  BARACS SE U19  RÁCZ FERENC, DOLMÁNY TAMÁS
12:10 WORKING KFT.  2 - 0  KEMI-KER KFT.  RÁCZ FERENC, DOLMÁNY TAMÁS
12:35 SZÉCHÉNYI PÉKSÉG  1 - 1  TÍZPRÓBÁSOK  RÁCZ FERENC, DOLMÁNY TAMÁS
DÖNTŐBE JUTÁSÉRT
13.00 (A) SIKER ABLAK  1(2)-(3)1  WORKING KFT.  RÁCZ FERENC, DOLMÁNY TAMÁS
13.25 (B) SZÉCHÉNYI PÉKSÉG  1(2)-(1)1  CSANTAVÉR  RÁCZ FERENC, DOLMÁNY TAMÁS
BRONZMÉRKŐZÉS
13:50 SIKER ABLAK  4 - 5  CSANTAVÉR  RÁCZ FERENC, DOLMÁNY TAMÁS
ARANY MÉRKŐZÉS
14:15 WORKING KFT.  2 - 0  SZÉCHÉNYI PÉKSÉG  RÁCZ FERENC, DOLMÁNY TAMÁS
ACERBIS KUPA "A" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.   0 0 0 0 - 0
2.   0 0 0 0 - 0
3.   0 0 0 0 - 0
4.   0 0 0 0 - 0
ACERBIS KUPA "B" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.   0 0 0 0 - 0
2.   0 0 0 0 - 0
3.   0 0 0 0 - 0
4.   0 0 0 0 - 0
XVII. CARISSA KUPA - "MINDENKIT ÖSSZEKÖT"
VÉGEREDMÉNY
1. HELY MAD DOGS
2. HELY KSE KÉZDIVÁSÁRHELY
3. HELY SHELL DUNAÚJVÁROS
4. HELY STEELWORKERS
KÜLÖNDÍJAZOTTAK
JÁTÉKOS  BENTUM PÁUL (KÉZDIVÁSÁRHELY)
KAPUS  BUNDUK GÁBRIEL (KÉZDISÁVÁRHELY)
GÓLKIRÁLY  BÜKI BALTAZÁR 5 GÓL (MAD DOGS)
DÖNTŐ JÁTÉKOSA  BÜKI BALTAZÁR 5 GÓL (MAD DOGS)
CARISSA PILLANAT  SÁRKÖZI SZABOLCS (LÁZÁRLOVASPARK)
CARISSA + DÍJ  KÖDI GENERÁL KFT. CSAPATA
LEGJOBB DUNAÚJVÁROSI  NAGY MÁRK (SHELL DUNAÚJVÁROS)
ACERBIS KUPA - VIGASZÁG VÉGEREDMÉNYE
1. HELY  WORKING KFT.
2. HELY  SZÉCHÉNYI PÉKSÉG
3. HELY  CSANTAVÉR
DÖNTŐ JÁTÉKOSA  BALOGH ÁDÁM (WORKING KFT.)
Évszám
Kategória