XV. Carissa Kupa Menetrend

Csoportbeosztások
CSAPATOK BESOROLÁSA KALAPOKBA
1. KALAP 2. KALAP
DUNAFERR VASAS ANONYMUS
FEJÓ-THERM KFT. CSOCSI GUMI
GBB KFT. DUNABIZTOS-MICRO
KARMACSI AUTÓ KEMI-KER MIRAGE
MÉSZI-FRUCHT KFT. SÁRÉPSZER KFT.
SHELL DUNAÚJVÁROS SIKER ABLAK GSV
VÉRTESSZŐLŐS SZP-ASZTALOS-XXL M.M.I.
3. KALAP 4. KALAP
DUNAFERR DUE RENALPIN U20 ALADZSITY
ELIT ALAKULAT ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR
ESÉLYÜNK SE BARACS SE U19
HOLLER U.N.F.C U19 KO-HO WELD KFT. BIG FOOT
KECSKEMÉTI EGYETEM HOLLER U.N.F.C U17 KO-HO WELD KFT.
NASI BAU KECSKEMÉTI GAMF
STEELWORKERS NAGYVENYIM
- ZÉRÓ TOLERANCIA
  CSOPORTBEOSZTÁS
RING BNP KFT "A" CSOPORT CARISSA VIRÁG "B" CSOPORT
1. SHELL DUNAÚJVÁROS 1. MÉSZI FRUCHT KFT
2. SZP ASZTALOS XXL-M.M.I. 2. SIKER ABLAK GSV
3. HOLLER UNFC U19 3. DUNAFERR DUE RENALPIN U20
4. BARACS SE U19 4. NAGYVENYIM
DAV ZRT "C" CSOPORT CAMPUS ÉTTEREM "D" CSOPORT
1. FEJÓ THERM KFT 1. KARMACSI AUTÓ FC
2. DUNABIZTOS MICRO 2. KEMI-KER MIRAGE
3. ELIT ALAKULAT 3. NASI BAU
4. HOLLER U.N.F.C U17 KO-HO WELD KFT. 4. KECSKEMÉTI GAMF
HANKOOK TIRE HUNGARY "E" CSOPORT ORINOCO KFT "F" CSOPORT
1. GBB KFT 1. DUNAFERR VASAS
2. ANONYMUS 2. CSOCSI GUMI
3. KECSKEMÉTI EGYETEM 3. ESÉLYÜNK SE
4. ZÉRÓ TOLERANCIA 4. ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR
RONEKO KFT "G" CSOPORT
1. VÉRTESSZŐLŐS
2. SÁRÉPSZER
3. STEELWORKERS
4. BIG FOOT
5. ALADZSITY
A - B - C  CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI
DUNAÚJVÁROS, 2017. JANUÁR 6. PÉNTEK
14.00 (N) SHELL DUNAÚJVÁROS 1 - 0 BARACS SE U19
14.00 (K) SZP ASZTALOS XXL-M.M.I. 5 - 0 HOLLER U.N.F.C U19 KO-HO WELD KFT.
14.30 (N) MÉSZI FRUCHT KFT 6 - 0 NAGYVENYIM
14.30 (K) SIKER ABLAK GSV 0 - 4 DUNAFERR DUE RENALPIN U20
15.00 (N) SHELL DUNAÚJVÁROS 5 - 0  HOLLER U.N.F.C U19 KO-HO WELD KFT.
15.00 (K) SZP ASZTALOS XXL-M.M.I. 1 - 0 BARACS SE U19
15.30 (N) MÉSZI FRUCHT KFT 2 - 1 DUNAFERR DUE RENALPIN U20
15.30 (K) SIKERH ABLAK GSV 1 - 3 NAGYVENYIM
16.00 (N) SHELL DUNAÚJVÁROS 3 - 0 SZP ASZTALOS XXL-M.M.I.
16.30 (N) HOLLER U.N.F.C U19 KO-HO WELD KFT. 2 - 0 BARACS SE U19
17.00 (N) MÉSZI FRUCHT KFT 5 - 1 SIKER ABLAK GSV
17.30 (N) DUNAFERR DUE RENALPIN U20 3 - 1 NAGYVENYIM
18.00 (K) FEJÓ THERM KFT 4 - 0 HOLLER U.N.F.C U17 KO-HO WELD KFT.
18.30 (K) DUNABIZTOS MICRO 2 - 0 ELIT ALAKULAT
19.15 (K) DUNABIZTOS MICRO 5 - 2 HOLLER U.N.F.C U17 KO-HO WELD KFT.
19.30 (N) FEJÓ THERM KFT 1 - 0 ELIT ALAKULAT
20.15 (N) FEJÓ THERM KFT 1 - 0 DUNABIZTOS MICRO
20.45 (N) ELIT ALAKULAT 2 - 0 HOLLER U.N.F.C U17 KO-HO WELD KFT.

 

RING BNP KFT "A" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1. SHELL DUNAÚJVÁROS 3 3 0 0 9 - 0 9
2. SZP ASZTALOS XXL-M.M.I. 3 2 0 1 6 - 3 6
3. HOLLER UNFC U19 KO-HO WELD KFT 3 1 0 2 2 - 10 3
4. BARACS SE U19 3 0 0 3 0 - 4 0
CARISSA VIRÁG "B" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1. MÉ-SZI FRUCHT KFT 3 3 0 0 13 - 2 9
2. DUNAFERR DUE RENALPIN U20 3 2 0 1 8 - 3 6
3. NAGYVENYIM 3 1 0 2 4 - 10 3
4. SIKER ABLAK GSV 3 0 0 3 2 - 12 0
DAV ZRT "C" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1. FEJÓ - THERM KFT 3 3 0 0 6 - 0 9
2. DUNABIZTOS MICRO 3 2 0 1 7 - 3 6
3. ELIT ALAKULAT 3 1 0 2 2 - 3 3
4. HOLLER UNFC U17 KO-HO WELD KFT 3 0 0 3 2 - 11 0
D - E - F- G  CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI
DUNAÚJVÁROS, 2017. JANUÁR 7. SZOMBAT
09.00 (N) KARMACSI AUTÓ FC 6 - 0 KECSKEMÉTI GAMF
09.00 (K) KEMI-KER MIRAGE 2 - 0 NASI BAU
09.30 (N) GBB KFT 2 - 1 ZÉRÓ TOLERANCIA
09.30 (K) ANONYMUS 2 - 0 KECSKEMÉTI EGYETEM
10.00 (N) KARMACSI AUTÓ FC 2 - 1 NASI BAU
10.00 (K) KEMI-KER MIRAGE 3 - 1 KECSKEMÉTI GAMF
10.30 (N) GBB KFT 4 - 0 KECSKEMÉTI EGYETEM
10.30 (K) ANONYMUS 4 - 0 ZÉRÓ TOLERANCIA
11.00 (N) KARMACSI AUTÓ FC 5 - 0 KEMI-KER MIRAGE
11.30 (N) NASI BAU 3 - 1 KECSKEMÉTI GAMF
12.00 (N) GBB KFT 0 - 0 ANONYMUS
12.30 (N) KECSKEMÉTI EGYETEM 3 - 1 ZÉRÓ TOLERANCIA
13.00 (N) DUNAFERR VASAS 2 - 1 ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR
13.00 (K) CSOCSI GUMI 6 - 1 ESÉLYÜNK SE
13.30 (N) VÉRTESSZŐLŐS 1 - 0 BIG FOOT
13.30 (K) SÁRÉPSZER 3 - 0 STEELWORKERS
14.00 (N) DUNAFERR VASAS 3 - 2 ESÉLYÜNK SE
14.00 (K) CSOCSI GUMI 5 - 1 ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR
14.30 (N) VÉRTESSZŐLŐS 4 - 3 STEELWORKERS
14.30 (K) BIG FOOT 1 - 3 ALADZSITY
15.00 (N) DUNAFERR VASAS 0 - 5 CSOCSI GUMI
15.30 (N) ESÉLYÜNK SE 0 - 1 ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR
16.00 (N) SÁRÉPSZER 4 - 0 ALADZSITY
16.30 (N) STEELWORKERS 0 - 5 BIG FOOT
17.00 (N) VÉRTESSZŐLŐS 3 - 1 ALADZSITY
17.30 (N) SÁRÉPSZER 0 - 1 BIG FOOT
18.00 (N) STEELWORKERS 5 - 0 ALADZSITY
18.30 (N) VÉRTESSZŐLŐS 2 - 1 SÁRÉPSZER
CAMPUS ÉTTEREM "D" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1. KARMACSI AUTÓ FC 3 3 0 0 13 - 1 9
2. KEMI-KER MIRAGE 3 2 0 1 5 - 6 6
3. NASI BAU 3 1 0 2 4 - 5 3
4. KECSKEMÉTI GAMF 3 0 0 3 2 - 12 0
HANKOOK TIRE HUNGARY "E" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1. ANONYMUS 3 2 1 0 6 - 0 7
2. GBB KFT 3 2 1 0 6 - 1 7
3. KECSKEMÉTI EGYETEM 3 1 0 2 3 - 7 3
4. ZÉRÓ TOLERANCIA 3 0 0 3 2 - 9 0
ORINOCO KFT "F" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1. CSOCSI GUMI 3 3 0 0 17 - 2 9
2. DUNAFERR VASAS 3 2 0 1 5 - 8 6
3. ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR 3 1 0 2 3 - 7 3
4. ESÉLYÜNK SE 3 0 0 3 3 - 10 0
RONEKO KFT "G" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1. VÉRTESSZŐLŐS 4 4 0 0 10 - 5 12
2. BIG FOOT 4 2 0 2 7 - 4 6
3. SÁRÉPSZER 4 2 0 2 8 - 3 6
4. STEELWORKERS 4 1 0 3 8 - 12 3
5. ALADZSITY 4 1 0 3 4 - 13 3
LEGJOBB HARMADIK HELYEZETTEK
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1. NASI BAU 3 1 0 2 3 - 4 3
2. ELIT ALAKULAT 3 1 0 2 2 - 3 3
3. ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR 3 1 0 2 3 - 7 3
4. KECSKEMÉTI EGYETEM 3 1 0 2 3 - 7 3
5. NAGYVENYIM 3 1 0 2 4 - 10 3
6. HOLLER UNFC U19 KO-HO WELD KFT 3 1 0 2 2 - 10 3
A CARISSA KUPA LEGJOBB 16 CSAPATA
DUNAÚJVÁROS, 2017. JANUÁR 8. VASÁRNAP
08.00 (1) SZP ASZTALOS XXL M.M.I 0 - 2 DUNABIZTOS MICRO
08.30 (2) KARMACSI AUTÓ FC 1 - 0 SÁRÉPSZER
09.00 (3) MÉSZI FRUCHT KFT. 3 - 1 BIG FOOT
09.30 (4) CSOCSI GUMI 1 - 0 GBB KFT
10.00 (5) FEJÓ THERM KFT. 4 - 0 NASI BAU
10.30 (6) SHELL DUNÚJVÁROS 0(1)-(2)0 DUNAFERR VASAS
11.00 (7) ANONYMUS 0(7)-(8)0 KEMI-KER MIRAGE
11.30 (8) VÉRTESSZŐLŐS 2 - 1 DUNAFERR DUE RENALPIN U20
A CARISSA KUPA LEGJOBB 8 CSAPATA
12.00 (A) DUNABIZTOS MICRO 0 - 2 KARMACSI AUTÓ
12.30 (B) MÉSZI FRUCHT KFT 6 - 4 CSOCSI GUMI
13.00 (C) FEJÓ THERM KFT 1 - 4 DUNAFERR VASAS
13.30 (D) KEMI KER MIRAGE 3 - 1 VÉRTESSZŐLŐS
XV. CARISSA KUPA DÖNTŐBE JUTÁSÉRT 1. MÉRKŐZÉS
14.00 (E) KARMACSI AUTÓ 2 - 1 MÉSZI FRUCHT KFT
XV. CARISSA KUPA DÖNTŐBE JUTÁSÉRT 2. MÉRKŐZÉS
14.30 (F) DUNAFERR VASAS 2 - 0 KEMI KER MIRAGE
UTÁNPÓTLÁS MÉRKŐZÉS
15.00 DUNAÚJVÁROS PASE U10 1 - 4 HOLLER UNFC U10
GÁLAMÉRKŐZÉSEK
15.25 KOHÁSZ ÖREGFIÚK 0 - 1 SPORT TV
15.50 SPORT TV 0 - 3 MŰVÉSZ VÁLOGATOTT
XV. CARISSA KUPA BRONZMÉRKŐZÉS
16.15 MÉSZI FRUCHT KFT 7 - 3 KEMI KER MIRAGE
GÁLAMÉRKŐZÉS
17.00 KOHÁSZ ÖREGFIÚK 3 - 4 MŰVÉSZ VÁLOGATOTT
XV. CARISSA KUPA ARANY MÉRKŐZÉS
17.35 KARMACSI AUTÓ 0 - 1 DUNAFERR VASAS

 

LEGJOBB NEGYEDIK HELYEZETTEK
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1. BARACS SE U 19 3 0 0 3 0 - 4 0
2. ESÉLYÜNK SE 3 0 0 3 3 - 10 0
3. ZÉRÓ TOLERANCIA 3 0 0 3 2 - 9 0
4. HOLLER UNF U17 KO-HO WELD KFT 3 0 0 3 2 - 11 0
5. SIKER ABLAK GSV 3 0 0 3 2 - 12 0
ZEUS KUPA CSOPORTBEOSZTÁS (SORSOLÁS) 2017. JANUÁR 8. VASÁRNAP
A CSOPORT B CSOPORT
 NAGYVENYIM ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR
BARACS SE U19 ELIT ALAKULAT
HOLLER UNFC U19 KO-HO WELD STEELWORKERS
KECSKEMÉTI EGYETEM KECSKEMÉTI GAMF
ZEUS KUPA CSOPORTMÉRKŐZÉSEI
DUNAÚJVÁROS, 2017. JANUÁR 8. VASÁRNAP - KISTEREM
8.00 NAGYVENYIM 1 - 4 KECSKEMÉTI EGYETEM
8.25 BARACS SE U19 0 - 2 HOLLER UNFC U19 KO-HO WELD KFT
8.50 ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR 0 - 1 KECSKEMÉT GAMF
9.15 ELIT ALAKULAT 0 - 0 STEELWORKERS
9.40 NAGYVENYIM 1 - 1  HOLLER UNFC U19 KO-HO WELD
10.05 BARACS SE U19 0 - 2  KECSKEMÉTI EGYETEM
10.30 ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR 3 - 6  STEELWORKERS
10.55 ELIT ALAKULAT 1 - 1  KECSKEMÉTI GAMF
11.20 NAGYVENYIM 1 - 0  BARACS SE U19
11:45 HOLLER UNFC U19 KO-HO WELD 0 - 0  KECSKEMÉTI EGYETEM
12:10 ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR 3 - 8  ELIT ALAKULAT
12:35 STEELWORKERS 4 - 1  KECSKEMÉTI GAMF
DÖNTŐBE JUTÁSÉRT
13.00 (A) KECSKEMÉTI EGYETEM 1(1)-(2)1 ELIT ALAKULAT
13.25 (B) STEELWORKERS 1 - 0 HOLLER UNF U19KO-HO WELD KFT
ZEUS BRONZMÉRKŐZÉS
13:50 KECSKEMÉTI EGYETEM 3 - 1 HOLLER UNF U19KO-HO WELD KFT
ZEUS ARANY MÉRKŐZÉS
14:15 ELIT ALAKULAT 1 - 4 STEELWORKERS
ZEUS KUPA "A" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1. KECSKEMÉTI EGYETEM 3 2 1 0 6 - 1 7
2. HOLLER UNFC U19 KO-HO WELD 3 1 2 0 3 - 1 5
3. NAGYVENYIM 3 1 1 1 2 - 6 4
4. BARACS SE U19 3 0 0 3 0 - 5 0
ZEUS KUPA "B" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1. STEELWORKERS 3 2 1 0 10 - 4 7
2. ELIT ALAKULAT 3 1 2 0 9 - 4 5
3. KECSKEMÉT GAMF 3 1 1 1 3 - 6 4
4. ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR 3 0 0 3 6 - 15 0
XV. CARISSA KUPA "GIGÁSZOK HARCA"
VÉGEREDMÉNY
1. HELY DUNAFERR VASAS
2. HELY KARMACSI AUTÓ FC
3. HELY MÉSZI FRUCHT KFT
KÜLÖNDÍJAZOTTAK
JÁTÉKOS FEKETE RÓBERT (KARMACSI AUTÓ FC)
KAPUS SIKUR LAJOS (DUNAFERR VASAS)
GÓLKIRÁLY MISKOVICZ ROGER (MÉSZI FRUCHT KFT)
DÖNTŐ JÁTÉKOSA UGHY MÁRK (DUNAFERR VASAS)
HAZAI CSAPAT MÉSZI FRUCHT KFT
ZEUS KUPA - VIGASZÁG VÉGEREDMÉNYE
1. HELY STEELWORKERS
2. HELY ELIT ALAKULAT
3. HELY KECSKEMÉTI EGYETEM
DÖNTŐ JÁTÉKOSA MOHÁCSI NORBERT (STEELWORKERS)

 

Évszám
Kategória

Mobil App Fejlesztés Pannon Design Studio