XVI. Carissa Kupa Menetrend

Csoportbeosztások
CSAPATOK BESOROLÁSA KALAPOKBA
1. KALAP 2. KALAP
DUNAFERR VASAS ALMDUDLER
FEJÓ THERM KFT. ASZTALOS GUMISZERVÍZ
GBB ZRT. CSOCSI GUMI
KARMACSI AUTÓ FC MAD DOGS DUNABIZTOS MICRO
KEMI KER KFT. LÁZÁR LOVASPARK TEAM
SHELL DUNAÚJVÁROS LB KNAUF MÁGUSOK
STEELWORKERS NEUMANN JÁNOS EGYETEM
SÁRÉPSZER KFT. SIKER ABLAK GSV
3. KALAP 4. KALAP
7 PRESSZÓ APOSTAG KSE
ATHETICO 07 BFC VARÁZS KÉP DUCSAO
BARACS U19 DVSI
HOLLER UNFC U19 KSE KÉZDIVÁSÁRHELY
MIRAGE DUNASZERSZÁM KFT. LAJOSKOMÁROM SE
NASI BAU GRANDE SUD VAJTAI KORSÓK
NJERTESEK VUKOVÁR SE
GASZISPORTVIDEO WORKING KFT.
  CSOPORTBEOSZTÁS
RING BNP KFT "A" CSOPORT CARISSA VIRÁG "B" CSOPORT
1. SÁRÉPSZER 1. SHELL DUNAÚJVÁROS
2. DUNABIZTOS MICRO 2. LÁZÁR LOVASPARK TEAM
3. GASZISPORTVIDEO 3. HOLLER UNFC U19
4. KÉZDIVÁSÁRHELY 4. DUCSAO
DAV ZRT "C" CSOPORT CAMPUS ÉTTEREM "D" CSOPORT
1. DUNAFERR VASAS 1. KEMI-KER KFT
2. NEUMANN JÁNOS EGYETEM 2. ASZTALOS GUMISZERVIZ
3. MIRAGE DUNASZERSZÁM KFT 3. NJERTESEK
4. VAJTAI KORSÓK 4. VUKOVÁR
HANKOOK TIRE HUNGARY "E" CSOPORT ORINOCO KFT "F" CSOPORT
1. KARMACSI AUTÓ FC - MAD DOGS 1. GBB ZRT
2. SIKER ABLAK GSV 2. ALMDUDLER
3. 7 PRESSZÓ 3. NASI BAU
4. APOSTAG 4. LAJOSKOMÁROM
RONEKO "G" CSOPORT FRITZ PINCÉSZET "H" CSOPORT
1. FEJÓ THERM KFT 1. STEELWORKERS
2. LB KNAUF MÁGUSOK 2. CSOCSI GUMI
3. ATHLETICO 07 BFC 3. BARACS SE U19
4. WORKING KFT 4. DVSI
A - B  CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI
DUNAÚJVÁROS, 2018. JANUÁR 19. PÉNTEK DUNAÚJVÁROS EGYETEM JÁTÉKVEZETŐK
15.30 SÁRÉPSZER 1 - 0 KÉZDIVÁSÁRHELY Krajcsovics Adrián, Nagy II. László
16.00 SHELL DUNAÚJVÁROS 2 - 1 DUCSAO Szabó János, Nagy II. László
16.30 DUNABIZTOS MICRO 1 - 2 GASZISPORTVIDEO Krajcsovics Adrián, Szabó János
17.00 LÁZÁR LOVASPARK TEAM 10 - 0 HOLLER UNFC U19 Krajcsovics Adrián, Nagy II. László
17.30 GASZISPORTVIDEO 1 - 4 SÁRÉPSZER Szabó János, Nagy II. László
18.00 KÉZDIVÁSÁRHELY 1 - 0 DUNABIZTOS MICRO Krajcsovics Adrián, Szabó János
18.30 HOLLER UNFC U19 0 - 6 SHELL DUNAÚJVÁROS Nagy László, Barabás Mihály
19.00 DUCSAO 0 - 5 LÁZÁR LOVASPARK TEAM Nagy László, Szűcs Zoltán
19.30 GASZISPORTVIDEO 0 - 2 KÉZDIVÁSÁRHELY Barabás Mihály, Szűcs Zoltán
20.00 SÁRÉPSZER 3 - 1 DUNABIZTOS MICRO Nagy László, Szűcs Zoltán
20.30 HOLLER UNFC U19 0 - 1 DUCSAO Nagy László, Barabás Mihály
21.00 SHELL DUNAÚJVÁROS 0 - 2 LÁZÁR LOVASPARK TEAM Barabás Mihály, Szűcs Zoltán
RING BNP KFT "A" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1. SÁRÉPSZER 3 3 0 0 8 - 2 9
2. KÉZDIVÁSÁRHELY 3 2 0 1 3 - 1 6
3. GASZISPORTVIDEO 3 1 0 2 2 - 6 3
4. DUNABIZTOS MICRO 3 0 0 3 2 - 6 0
CARISSA VIRÁG "B" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1. LÁZÁR LOVASPARK TEAM 3 3 0 0 17 - 0 9
2. SHELL DUNAÚJVÁROS 3 2 0 1 8 - 3 6
3. DUCSAO 3 1 0 2 2 - 7 3
4. HOLLER UNFC U19 3 0 0 3 0 - 17 0
C - D  CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI
DUNAÚJVÁROS, 2018. JANUÁR 20. SZOMBAT DUNAÚJVÁROS EGYETEM JÁTÉKVEZETŐK
12.00 DUNAFERR VASAS 1 - 0 VAJTAI KORSÓK Nagy László, Barabás Mihály
12.30 NEUMANN JÁNOS EGYETEM 2 - 3 MIRAGE DUNASZERSZÁM KFT Nagy László, Barabás Mihály
13.00 KEMI-KER KFT 0 - 1 VUKOVÁR Barabás Mihály, Nagy László
13.30 ASZTALOS GUMISZERVIZ KFT 2 - 1 NJERTESEK Nagy László, Barabás Mihály
14.00 MIRAGE DUNASZERSZÁM KFT 1 - 5 DUNAFERR VASAS Nagy László, Koczka László
14.30 VAJTAI KORSÓK 3 - 2 NEUMANN JÁNOS EGYETEM Barabás Mihály, Koczka László
15.00 NJERTESEK 2 - 2 KEMI-KER KFT Nagy László, Barabás Mihály
15.30 VUKOVÁR 2 - 1 ASZTALOS GUMISZERVIZ KFT Nagy L,ászló Koczka László
16.00 MIRAGE DUNASZERSZÁM KFT 1 - 3 VAJTAI KORSÓK Barabás Mihály, Koczka László
16.30 DUNAFERR VASAS 0 - 0 NEUMANN JÁNOS EGYETEM Nagy László, Barabás Mihály
17.00 NJERTESEK 2 - 1 VUKOVÁR Nagy László, Koczka László
17.30 KEMI-KER KFT 4 - 2 ASZTALOS GUMISZERVIZ Barabás Mihály, Koczka László
DAV ZRT "C" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.  DUNAFERR VASAS 3 2 1 0 8 - 3 7
2.  VAJTAI KORSÓK 3 2 0 1 6 - 4 6
3.  MIRAGE DUNASZERSZÁM KFT. 3 1 0 2 5 - 10 3
4.  NEUMANN JÁNOS EGYETEM 3 0 1 2 6 - 8 1
CAMPUS ÉTTEREM "D" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.  VUKOVÁR 3 2 0 1 4 - 3 6
2.  KEMI - KER KFT. 3 1 1 1 6 - 5 4
3.  NJERTESEK 3 1 1 1 5 - 5 4
4.  ASZTALOS GUMISZERVÍZ  3 1 0 2 5 - 7 3
E - F  CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI
DUNAÚJVÁROS SPORTCSARNOK, 2018. JANUÁR 20. SZOMBAT JÁTÉKVEZETŐK
09.00 KARMACSI AUTÓ FC - MAD DOGS 6 - 1 APOSTAG Szűcs Zoltán, Dolmány Tamás
09.30 SIKERABLAK GSV 0 - 1 7 PRESSZÓ Szűcs Zoltán, Futó János
10.00 GBB ZRT 3 - 1 LAJOSKOMÁROM Futó János, Dolmány Tamás
10.30 ALMDUDLER 4 - 1 NASI BAU GRANDE SUD Szűcs Zoltán, Dolmány Tamás
11.00  7 PRESSZÓ 0 - 6 KARMACSI AUTÓ FC - MAD DOGS Szűcs Zoltán, Futó János
11.30 APOSTAG 0 - 3 SIKERABLAK GSV Futó János, Dolmány Tamás
12.00 NASI BAU GRANDE SUD 1 - 2 GBB ZRT Szűcs Zoltán, Dolmány Tamás
12.30 ALMDUDLER 4 - 1 LAJOSKOMÁROM Szűcs Zoltán, Futó János
13.00 7 PRESSZÓ 2 - 2 APOSTAG Dolmány Tamás, Futó János
13.30 KARMACSI AUTÓ FC - MAD DOGS 4 - 0 SIKERABLAK GSV Szűcs Zoltán, Dolmány Tamás
14.00 NASI BAU GRANDE SUD 4 - 1 LAJOSKOMÁROM Szűcs Zoltán, Futó János
14.30 GBB ZRT 0 - 3 ALMDUDLER Dolmány Tamás, Futó János
HANKOOK TIRE HUNGARY "E" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.  KARMACSI AUTÓ FC - MAD DOG 3 3 0 0 16 - 1 9
2.  7PRESSZÓ 3 1 1 1 3 - 8 4
3.  SIKERABLAK GSV 3 1 0 2 3 - 5 3
4.  APOSTAG KSE 3 0 1 2 3 - 11 1
ORINOCO KFT "F" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.  ALMDUDLER 3 3 0 0 11 - 2 9
2.  GBB ZRT. 3 2 0 1 5 - 5 6
3.  NASI BAU GRANDE SUD 3 1 0 2 6 - 7 3
4.  LAJOSKOMÁROM SE 3 0 0 3 3 - 11 0
G - H  CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI
DUNAÚJVÁROS SPORTCSARNOK, 2018. JANUÁR 20. SZOMBAT JÁTÉKVEZETŐK
15.00 FEJÓ THERM KFT 1 - 0 WORKING KFT Szabó János, Nagy II. László
15.30 LB KNAUF MÁGUSOK 4 - 0 ATHLETICO 07 BFC VARÁZSKÉP Krajcsovics Adrián, Nagy II. László
16.00 STEELWORKERS 2 - 1 DVSI Krajcsovics Adrián, Szabó János
16.30  CSOCSI GUMI 1 - 0 BARACS SE U19 Szabó János, Nagy II. László
17.00  ATHLETICO 07 BFC VARÁZSKÉP 0 - 5 FEJÓ-THERM KFT Krajcsovics Adrián, Nagy II. László
17.30 WORKING KFT 1 - 2 LB KNAUF MÁGUSOK Krajcsovics Adrián, Szabó János
18.00 BARACS SE U19 0 - 7 STEELWORKERS Szabó János, Nagy II. László
18.30 CSOCSI GUMI 4 - 0 DVSI Krajcsovics Adrián, Nagy II. László
19.00 ATHLETICO 07 BFC VARÁZSKÉP 1 - 6 WORKING KFT Krajcsovics Adrián, Szabó János
19.30 FEJÓ-THERM KFT 0 - 1 LB KNAUF MÁGUSOK Szabó János, Nagy II. László
20.00 BARACS SE U19 0 - 1 DVSI Krajcsovics Adrián, Nagy II. László
20.30 STEELWORKERS 4 - 2 CSOCSI GUMI Szabó János, Nagy II. László
RONEKO KFT "G" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.  LB KNAUF MÁGUSOK 3 3 0 0 7 - 1 9
2.  FEJÓ THERM KFT. 3 2 0 1 6 - 1 6
3.  WORKING KFT. 3 1 0 2 7 - 4 3
4.  ATHLETICO 07 BFC VARÁZSKÉP 3 0 0 3 1 - 15 0
FRITZ PINCÉSZET "H" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1. STEELWORKERS 3 3 0 0 13 - 3 9
2. CSOCSI GUMI 3 2 0 1 7 - 4 6
3. DVSI 3 1 0 2 2 - 6 3
4. BARACS U19 3 0 0 3 0 - 9 0
A CARISSA KUPA LEGJOBB 16 CSAPATA (SORSOLÁS)
DUNAÚJVÁROS, 2018. JANUÁR 21. VASÁRNAP JÁTÉKVEZETŐK
08.00 (1) VUKOVÁR 0 - 4 KSE KÉZDIVÁSÁRHELY Nagy Milán, Szabó János
08.30 (2) LÁZÁR LOVASPARK TEAM 2 - 0 VAJTAI KORSÓK Szabó János, Krajcsovics Adrián
09.00 (3) DUNAFERR VASAS 3 - 1 CSOCSI GUMI Nagy Milán, Krajcsovics Adrián
09.30 (4) KARMACSI AUTÓ FC - MAD DOGS 2 - 0 SHELL DUNAÚJVÁROS Nagy Milán, Szabó János
10.00 (5) ALMDUDLER 3 - 2 7 PRESSZÓ Szabó János, Krajcsovics Adrián
10.30 (6) SÁRÉPSZER 2 - 1 KEMI-KER KFT Nagy Milán, Krajcsovics Adrián
11.00 (7) LB KNAUF MÁGUSOK 1 - 1
(0 - 2)
GBB ZRT Nagy Milán, Szabó János
11.30 (8) STEELWORKERS 2 - 2
(1 - 2)
FEJÓ THERM KFT. Szabó János, Krajcsovics Adrián
A CARISSA KUPA LEGJOBB 8 CSAPATA  
12.00 (A) KSE KÉZDIVÁSÁRHELY  1 - 2   LÁZÁR LOVASPARK TEAM Nagy Milán, Szabó János
12.30 (B) DUNAFERR VASAS  0 - 3  KARMACSI AUTÓ FC - MAD DOGS Szabó János, Krajcsovics Adrián
13.00 (C) ALMDUDLER  0 - 2  SÁRÉPSZER Nagy Milán, Krajcsovics Adrián
13.30 (D) GBB ZRT  2 - 0  FEJÓ-THERM KFT Nagy Milán, Szabó János
 DÖNTŐBE JUTÁSÉRT 1. MÉRKŐZÉS  
14.00 (E) LÁZÁR LOVASPARK TEAM  1 - 4 KARMACSI AUTÓ FC - MAD DOGS Nagy Milán, Krajcsovics Adrián
DÖNTŐBE JUTÁSÉRT 2. MÉRKŐZÉS  
14.30 (F) SÁRÉPSZER 1 - 0 GBB ZRT Szabó János, Krajcsovics Adrián
UTÁNPÓTLÁS MÉRKŐZÉS  
15.00 DUNAÚJVÁROS PASE U9  -  HOLLER UNFC U9 Dolmány Tamás, Rácz Ferenc
BRONZMÉRKŐZÉS  
15.30 LÁZÁR LOVASPARK TEAM 0 - 1 GBB ZRT Nagy Milán, Krajcsovics Adrián
GÁLAMÉRKŐZÉS  
16.00 DUNAFERR BAJNOKOK  2 - 1  FERENCVÁROSI ZÖLD SASOK Nagy Milán, Rácz Ferenc
XVI. CARISSA KUPA ARANY MÉRKŐZÉS  
17.00 KARMACSI AUTÓ FC - MAD DOGS

1 - 1
(3 - 1)

SÁRÉPSZER Nagy Milán, Szabó János
ACERBIS KUPA CSOPORTBEOSZTÁS (SORSOLÁS) 2017. JANUÁR 21. VASÁRNAP
A CSOPORT B CSOPORT
GASZISPORTVIDEO WORKING KFT.
NJERTESEK DUCSAO
MIRAGE DUNASZERSZÁM KFT DVSI
SIKERABLAK GSV NASI BAU - GRANDE SUD
ACERBIS KUPA CSOPORTMÉRKŐZÉSEI
DUNAÚJVÁROS, 2018. JANUÁR 21. VASÁRNAP - KISTEREM JÁTÉKVEZETŐK
8.00 GASZISPORTVIDEO  1 - 5 SIKERABLAK GSV Dolmány Tamás
8.25 NJERTESEK 0 - 1 MIRAGE DUNASZERSZÁM KFT Rácz Ferenc
8.50 NEUMANN JÁNOS EGYETEM 0 - 5 NASI BAU GRANDE SUD Dolmány Tamás
9.15 DUCSAO 0 - 4 DVSI Rácz Ferenc
9.40 MIRAGE DUNASZERSZÁM KFT 4 - 3  GASZISPORTVIDEO Dolmány Tamás
10.05 SIKERABLAK GSV 5 - 1 NJERTESEK Rácz Ferenc
10.30 DVSI  0 - 1 NEUMANN JÁNOS EGYETEM Dolmány Tamás
10.55 NASI BAU GRAND SUD 2 - 0 DUCSAO Rácz Ferenc
11.20 MIRAGE DUNASZERSZÁM KFT 0 - 6 SIKERABLAK GSV Dolmány Tamás
11:45 GASZISPORTVIDEO 3 - 2 NJERTESEK Rácz Ferenc
12:10 DVSI 1 - 2 NASI BAU GRANDE SUD Dolmány Tamás
12:35 NEUMANN JÁNOS EGYETEM 0 - 3 DUCSAO Rácz Ferenc
DÖNTŐBE JUTÁSÉRT  
13.00 (A) SIKERABLAK GSV 6 - 2 DVSI Dolmány Tamás, Rácz Ferenc
13.25 (B) MIRAGE DUNASZERSZÁM KFT 0 - 2 NASI BAU GRANDE SUD Rácz Ferenc, Dolmány Tamás
BRONZMÉRKŐZÉS  
13:50 DVSI 3 - 1 MIRAGE DUNASZERSZÁM KFT Dolmány Tamás, Rácz Ferenc
ARANY MÉRKŐZÉS  
14:15 SIKERABLAK GSV 3 - 2 NASI BAU GRANDE SUD Rácz Ferenc, Dolmány Tamás
ACERBIS KUPA "A" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1. SIKERABLAK GSV 3 3 0 0 16 - 2 9
2. MIRAGE DUNASZERSZÁM KFT 3 2 0 1 5 - 9 6
3. GASZISPORTVIDEO 3 1 0 2 4 - 11 3
4. NJERTESEK 3 0 0 3 3 - 9 0
ACERBIS KUPA "B" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
H CSAPAT M GY D V RG-KG P
1. NASI BAU - GRANDE SUD 3 3 0 0 9 - 1 9
2. DVSI 3 1 0 2 5 - 3 3
3. DUCSAO 3 1 0 2 3 - 6 3
4. NEUMANN JÁNOS EGYETEM 3 0 0 3 1 - 8 3
XVI. CARISSA KUPA "HATÁROKON TÚL"
VÉGEREDMÉNY
1. HELY KARMACSI AUTÓ FC - MAD DOGS
2. HELY SÁRÉPSZER
3. HELY GBB ZRT
KÜLÖNDÍJAZOTTAK
JÁTÉKOS DVÉRI ZSOLT (LÁZÁR LOVASPARK TEAM)
KAPUS SPARDLER MÁTYÁS (SÁRÉPSZER KFT)
GÓLKIRÁLY FEKETE RÓBERT (4 GÓL KARMACSI AUTÓ MAD DOGS)
DÖNTŐ JÁTÉKOSA TAJTI BENCE (KARMACSI) és KLÉMÁN MÁTÉ (SÁRÉPSZER)
DLSZ + DÍJ DR. DORKOTA LAJOS FŐVÉDNÖK
ACERBIS KUPA - VIGASZÁG VÉGEREDMÉNYE
1. HELY SIKERABLAK GSV
2. HELY NASI BAU GRANDE SUD
3. HELY DVSI
DÖNTŐ JÁTÉKOSA KISS PATRIK (SIKER ABLAK GSV)
Évszám

Mobil App Fejlesztés Pannon Design Studio