Labdarúgó Csapatok

"A" Csoport
"A" Csoport
"B" Csoport
"B" Csoport
"C" Csoport
"C" Csoport
"D" Csoport
"D" Csoport
"D" Csoport
"E" Csoport
"E" Csoport
"E" Csoport
"E" Csoport
"F" Csoport
"F" Csoport
"G" Csoport
"G" Csoport
"H" Csoport
"H" Csoport
"H" Csoport
"H" Csoport

XVI. Carissa Kupára Benevezett Csapatok

XVI. Carissa Kupa | Karmacsi vs Dunaferr

A regisztrációs jelentkezésnek nem szabunk felső határt, azonban csak azon 32 labdarúgó csapat nevezését fogadjuk el, akik elsőként fizették be a nevezési díjat!

NEVEZETT KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ CSAPATOK
No    CSAPATNÉV JELENTKEZÉS NEVEZÉS HONNAN
1 🇭🇺 HU STEELWORKERS Dunaújváros
2 🇭🇺 HU ASZTALOS GUMISZERVIZ Dunaújváros
3 🇭🇺 HU MIRAGE DUNASZERSZÁM KFT. Dunaújváros / Tiszalök
4 🇭🇺 HU LAJOSKOMÁROM SE Lajoskomárom
5 🇭🇺 HU 🏆 DUNAFERR VASAS Címvédő, Dunaújváros
6 🇭🇺 HU DUNABIZTOS MICRO Dunaújváros
7 🇦🇹 AT ALMDUDLER Taufkirchen an der Pram/Ausztria
8 🇭🇺 HU LÁZÁR LOVASPARK TEAM Domonyvölgy
9 🇭🇺 HU FEJÓ-THERM KFT. Baracs
10 🇭🇺 HU KEMI-KER KFT. Dunaújváros
11 🇭🇺 HU GBB ZRT. Dunaújváros
12 🇭🇺 HU NEUMANN JÁNOS EGYETEM Kecskemét
13 🇭🇺 HU NJERTESEK Kecskemét
14 🇭🇺 HU BARACS SE U19 Baracs
15 🇭🇷 HR VUKOVÁR SE Vukovár, Horvátország
16 🇭🇺 HU SÁRÉPSZER KFT. Székesfehérvár
17 🇭🇺 HU KARMACSI AUTÓ Dunaújváros
18 🇭🇺 HU SHELL DUNAÚJVÁROS Dunaújváros
19 🇭🇺 HU 7 PRESSZÓ Polgárdi
20 🇭🇺 HU LB-KNAUF MÁGUSOK Ajka
21 🇭🇺 HU CSOCSI GUMI Budapest, Szombathely, Dunaújváros
22 🇭🇺 HU WORKING KFT. Gárdony
23 🇭🇺 HU VAJTAI KORSÓK Vajta
24 🇭🇺 HU DUCSAO Dunaújváros
25 🇭🇺 HU HOLLER U19 Dunaföldvár
26 🇷🇴 RO KSE KÉZDIVÁSÁRHELY Kézdivásárhely, Románia
27 🇭🇺 HU APOSTAG KSE Apostag
28 🇭🇺 HU ATHLETICO 07 BFC - VARÁZSKÉP Budapest
29 🇭🇺 HU GASZISPORTVIDEO Dunaújváros
30 🇭🇺 HU NASI BAU - GRANDE SUD Dömsöd - Dunaharaszti
31 🇭🇺 HU SIKER ABLAK GSV Dunaújváros
32 🇭🇺 HU DVSI Dunaújváros
33 🇷🇸 RS CSANTAVÉR SE - Csantavér, Szerbia
34 🇭🇺 HU CSÁKVÁR U19 - Csákvár
35 🇭🇺 HU HOH SC - Dunaújváros
36 🇭🇺 HU SZP-ASZTALOS SE - Dunaújváros
37 🇭🇺 HU HEDONITAS FC - Budapest
38 🇭🇺 HU PAKS FC - Paks
Évszám