Megkezdődtek a XIII. Carissa Kupa, előkészületei. A szervezők a program kialakítását és lebonyolítását alaposan átbeszélték és a már hagyományosan a tornához kapcsolt jótékony kezdeményezést is megvitatták. A Társadalmi Felelősség Bizottságának javaslatát elfogadva, életmentő készülékre gyűjtenek a torna során, mely a magyarországi defibrillátor térkép szerint igencsak indokolt, hiszen Dunaújvárosban mindössze kettő, mindenki számára hozzáférhető készülék van kihelyezve. (Önkormányzat, Uszoda) Az utóbbi évek – országos mércével mérve is – egyik legnépszerűbb és legsikeresebb kispályás labdarúgó tornájára már folyamatosan érkeznek a nevezések.
A nagy érdeklődésre való tekintettel ezúttal három napos lesz a rendezvény (2015. január 2-3-4). Az ország legkülönbözőbb pontjairól jelezték már részvételi szándékukat csapatok, de a helyi erők is készülődnek, hogy ha lehet, itthon tartsák a híres trófeát és a dicsőséget. Most is lesz a tornán tombola, melynek a fődíja két személyre szóló belépőjegy az AS Róma-Udinese olasz bajnoki mérkőzésre. A várhatóan remek találkozók mellett nagyszerű gálamérkőzések, sztárvendég és igazi futball-hangulat várja majd a kilátogatókat!
A TORNA FŐVÉDNÖKE:
Cserna Gábor Dunaúváros Megyei Jogú Város Polgármestere
A TORNA LEBONYOLÍTÁSA:
A csoportmérkőzések péntek délután kezdődnek és szombaton este érnek véget. Vasárnap a továbbjutott csapatok küzdenek meg kieséses rendszerben. A rendezvényt színesítik utánpótlás csapatok mérkőzései, a délutáni döntők elé pedig látványos gálamérkőzéseket szervezünk. Pályára lép többek között a Parlament válogatott és a dunaújvárosi Rendvédelmi Válogatott is. A döntő előtt pedig a világhírű Szász Kitti freestyle töbszörös világbajnok kápráztatja el a közönséget.
DÍJAZÁS:
- helyezett: 200.000,- Ft + oklevél + serleg + vándorserleg + egyedi érem
- helyezett: 80.000,- Ft + oklevél + serleg + egyedi érem
- helyezett: 50.000,- Ft + oklevél + serleg + egyedi érem
Tárgyjutalomban részesül a torna gólkirálya, a torna legjobb kapusa, legjobb mezőnyjátékosa és a döntő játékosa is.
A díjkiosztón az első nyolc helyen végzett csapat értékes emléktárgyat vehet át.
A legjobb dunaújvárosi csapat egy vacsora meghívást kap a dunaújvárosi Aranyhordó és Pálinkaházba.
ZEUS KUPA:
- helyezett: oklevél + serleg + érem
- helyezett: oklevél + serleg + érem
- helyezett: oklevél + serleg + érem
TOMBOLA:
A rendezvény ideje alatt tombolát lehet vásárolni, melynek fődíja egy két személyes utazás Rómába az AS ROMA - UDINESE mérkőzésére!
A résztvevő csapatok:
XIII. CARISSA KUPA "AZ ORSZÁG KÖZEPE" |
2015. JANUÁR 2. 3. 4. DUNAÚJVÁROS SPORTCSARNOK |
1. |
GBB KFT. |
2. |
MÉ-SZI FRUCHT KFT. |
3. |
PÁLDEÁK KFT. |
4. |
HIDRO SERVICE |
5. |
DUNAFERR VASAS |
6. |
SIKER ABLAK |
7. |
MILLER PUB |
8. |
BARNA TEAM |
9. |
MIRAGE |
10. |
KAMINOKUPA.HU |
11. |
DUNABIZTOS-MICRO |
12. |
DÖCÖS |
13. |
SZÍNESCERUZA |
14. |
PERSOTOL |
15. |
HOLLER U21 |
16. |
CSÖVESEK |
17. |
HÁROMKIRÁLYOK FC. |
18. |
YOUNG BOYS |
19. |
UNKNOWN SOLDIERS |
20. |
ZÉRÓ TOLERANCIA |
21. |
NO NAME |
22. |
BPM |
23. |
SÁRÉPSZER |
24. |
HUNGÁRIA |
25. |
KARMACSI AUTÓ FC. |
26. |
SHELL DUNAÚJVÁROS |
27. |
FEHÉRVÁR FUTSAL |
28. |
DUSNOK |
29. |
MULTISTEEL HUNGARY KFT. |
30. |
FEJÓ-THERM KFT. |
31. |
BARACS U21 |
32. |
FRANKCITY KÁLVIN ISKOLA |
A kiemelés az eddigi elért eredmények a Carissa kupán, valamint a Zeus osztály tabelláján elfoglalt aktuális helyezések alapján történt. Ugyanakkor figyelembe vettük a nevezett csapatok országos tornákon elért eredményeit és elismeréseit is!
CSAPATOK BESOROLÁSA KALAPOKBA |
1. KALAP |
2. KALAP |
CSÖVESEK |
FEHÉRVÁR FUTSAL |
KARMACSI AUTÓ FC |
DUNABIZTOS MICRO |
DUNAFERR VASAS |
PÁLDEÁK KFT. |
HÁROMKIRÁLYOK FC |
BARNA TEAM |
KAMINOKUPA.HU |
FEJÓ-THERM KFT. |
DÖCÖS |
MÉ-SZI FRUCHT KFT. |
GBB KFT. |
DUSNOK |
MILLER PUB |
FRANKCITY KÁLVIN ISKOLA |
3. KALAP |
4. KALAP |
UNKNOWN SOLDIERS |
SZÍNESCERUZA |
SIKER ABLAK |
BARACS U21 |
SÁRÉPSZER |
MIRAGE |
MULTISTEEL HUNGARY KFT. |
ZÉRÓ TOLERANCIA |
PERSOTOL |
YOUNG BOYS |
NO NAME |
HOLLER UFC U21 |
SHELL DUNAÚJVÁROS |
HIDRO SERVICE |
HUNGÁRIA |
BPM |
CSOPORTBEOSZTÁS |
A CSOPORT |
B CSOPORT |
1. GBB KFT. |
1. CSÖVESEK |
2. FEJÓ-THERM KFT. |
2. DUNABIZTOS MICRO |
3. NO NAME |
3. FC. PELSOTOOL |
4. BPM |
4. SZÍNESCERUZA |
C CSOPORT |
D CSOPORT |
1. HÁROMKIRÁLYOK FC. |
1. KAMINOKUPA.HU |
2. FRANKCITY KÁLVIN ISKOLA |
2. FEHÉRVÁR FUTSAL |
3. UNKNOWN SOLDIERS |
3. SHELL DUNAÚJVÁROS |
4. BARACS U21 |
4. MIRAGE |
E CSOPORT |
F CSOPORT |
1. MILLER PUB |
1. DUNAFERR VASAS |
2. PÁLDEÁK KFT. |
2. MÉ-SZI FRUCHT KFT. |
3. SÁRÉPSZER |
3. HUNGÁRIA |
4. HIDRO SZERVÍZ |
4. HOLLER UFC U21 |
G CSOPORT |
H CSOPORT |
1. KARMACSI AUTÓ FC |
1. DÖCÖS |
2. DUSNOK |
2. BARNA TEAM |
3. SIKER ABLAK |
3. MULTISTEEL HUNGARY |
4. ZÉRÓ TOLERANCIA |
4. YOUNG BOYS |
A - B - C - D CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI |
DUNAÚJVÁROS, 2015. JANUÁR 2. PÉNTEK |
13.00 (N) |
GBB KFT |
1 - 1 |
FEJÓ THERM |
13.00 (K) |
CSÖVESEK |
2 - 2 |
FC PELSOTOOL |
13.30 (N) |
NO NAME |
5 - 0 |
BPM |
13.30 (K) |
SZÍNESCERUZA |
1 - 1 |
DUNABIZTOS MICRO |
14.00 (N) |
CSÖVESEK |
4 - 2 |
DUNABIZTOS MICRO |
14.00 (K) |
GBB KFT |
0 - 1 |
NO NAME |
14.30 (N) |
FC PELSOTOOL |
4 - 0 |
SZÍNESCERUZA |
14.30 (K) |
FEJÓ THERM |
1 - 0 |
BPM |
15.00 (N) |
GBB KFT |
7 - 0 |
BPM |
15.30 (N) |
FEJÓ THERM |
2 - 4 |
NO NAME |
16.00 (N) |
CSÖVESEK |
6 - 1 |
SZÍNESCERUZA |
16.30 (N) |
DUNABIZTOS MICRO |
1 - 1 |
FC PELSOTOOL |
17.00 (N) |
HÁROMKIRÁLYOK FC |
4 - 1 |
FRANKCITY KÁLVIN ISKOLA |
17.00 (K) |
KAMINOKUPA.HU |
1 - 0 |
SHELL DUNAÚJVÁROS |
17.30 (N) |
UNKNOWN SOLDIERS |
1 - 1 |
BARACS U21 |
17.30 (K) |
MIRAGE |
0 - 3 |
FEHÉRVÁR FUTSAL |
18.00 (N) |
KAMINOKUPA.HU |
2 - 0 |
FEHÉRVÁR FUTSAL |
18.00 (K) |
HÁROMKIRÁLYOK FC |
2 - 2 |
UNKNOWN SOLDIERS |
18.30 (N) |
SHELL DUNAÚJVÁROS |
7 - 0 |
MIRAGE |
18.30 (K) |
FRANKCITY KÁLVIN ISKOLA |
0 - 1 |
BARACS U21 |
19.00 (N) |
HÁROMKIRÁLYOK FC |
4 - 0 |
BARACS U21 |
19.30 (N) |
FRANKCITY KÁLVIN ISKOLA |
4 - 0 |
UNKNOWN SOLDIERS |
20.00 (N) |
KAMINOKUPA.HU |
7 - 0 |
MIRAGE |
20.30 (N) |
FEHÉRVÁR FUTSAL |
0 - 2 |
SHELL DUNAÚJVÁROS |
E - F - G - H CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI |
DUNAÚJVÁROS, 2015. JANUÁR 3. SZOMBAT |
09.00 (N) |
MILLER PUB |
1 - 2 |
PÁLDEÁK KFT |
09.00 (K) |
DUNAFERR VASAS |
6 - 1 |
HUNGÁRIA |
09.30 (N) |
SÁRÉPSZER |
3 - 2 |
HIDROSZERVÍZ |
09.30 (K) |
HOLLER UFC 21 |
4 - 8 |
MÉSZI - FRUCHT KFT |
10.00 (N) |
DUNAFERR VASAS |
3 - 0 |
MÉSZI - FRUCHT KFT |
10.00 (K) |
MILLER PUB |
2 - 3 |
SÁRÉPSZER |
10.30 (N) |
HUNGÁRIA |
2 - 1 |
HOLLER UFC 21 |
10.30 (K) |
PÁLDEÁK KFT |
2 - 3 |
HIDROSZERVÍZ |
11.00 (N) |
MILLER PUB |
4 - 2 |
HIDROSZERVÍZ |
11.30 (N) |
PÁLDEÁK KFT |
2 - 4 |
SÁRÉPSZER |
12.00 (N) |
DUNAFERR VASAS |
5 - 0 |
HOLLER UFC 21 |
12.30 (N) |
MÉSZI - FRUCHT KFT |
8 - 1 |
HUNGÁRIA |
16.00 (N) |
KARMACSI AUTÓ |
7 - 2 |
DUSNOK |
16.00 (K) |
DÖCÖS |
3 - 0 |
MULTISTEEL HUNGARY |
16.30 (N) |
SIKER ABLAK |
8 - 1 |
ZÉRÓ TOLERANCIA |
16.30 (K) |
YOUNG BOYS |
1 - 2 |
BARNA TEAM |
17.00 (N) |
DÖCÖS |
3 - 0 |
BARNA TEAM |
17.00 (K) |
KARMACSI AUTÓ |
3 - 1 |
SIKER ABLAK |
17.30 (N) |
MULTISTEEL HUNGARY |
0 - 3 |
YOUNG BOYS |
17.30 (K) |
DUSNOK |
3 - 0 |
ZÉRÓ TOLERANCIA |
18.00 (N) |
KARMACSI AUTÓ |
9 - 0 |
ZÉRÓ TOLERANCIA |
18.30 (N) |
DUSNOK |
5 - 0 |
SIKER ABLAK |
19.00 (N) |
DÖCÖS |
3 - 0 |
YOUNG BOYS |
19.30 (N) |
BARNA TEAM |
4 - 2 |
MULTISTEEL HUNGARY |
CSOPORT VÉGEREDMÉNY |
A CSOPORT |
B CSOPORT |
1. NO NAME 9 PONT |
1. CSÖVESEK 7 PONT |
2. GBB KFT. 4 PONT |
2. FC PELSOTOOL 5 PONT |
3. FEJÓ THERM 4 PONT |
3. DUNABIZTOS MICRO 2 PONT |
4. BPM 0 PONT |
4. SZÍNESCERUZA 1 PONT |
C CSOPORT |
D CSOPORT |
1. HÁROMKIRÁLYOK 7 PONT |
1. KAMINOKUPA.HU 9 PONT |
2. BARACS U21 4 PONT |
2. SHELL DUNAÚJVÁROS 6 PONT |
3. FRANKCITY 3 PONT |
3. FEHÉRVÁR FUTSAL 3 PONT |
4. UNKNOWN SOLDIERS 2 PONT |
4. MIRAGE 0 PONT |
E CSOPORT |
F CSOPORT |
1. SÁRÉPSZER 9 PONT |
1. DUNAFERR VASAS 9 PONT |
2. MILLER PUB 3 PONT |
2. MÉSZI FRUCHT KFT 6 PONT |
3. HIDÓ SZERVÍZ 3 PONT |
3. HUNGÁRIA 3 PONT |
4. PÁLDEÁK KFT. 3 PONT |
4. HOLLER UFC U21 0 PONT |
G CSOPORT |
H CSOPORT |
1. KARMACSI AUTÓ FC 9 PONT |
1. DÖCÖS 9 PONT |
2. DUSNOK 6 PONT |
2. BARNA TEAM 6 PONT |
3. SIKER ABLAK 3 PONT |
3. YOUNG BOYS 3 PONT |
4. ZÉRÓ TOLERANCIA 0 PONT |
4. MULTISTEEL HUNGARY 0 PONT |
A CARISSA KUPA LEGJOBB 16 CSAPATA |
DUNAÚJVÁROS, 2015. JANUÁR 4. VASÁRNAP |
08.00 (1) |
NO NAME |
0(2)-(3)0 |
FC PELSOTOOL |
08.30 (2) |
CSÖVESEK |
1 - 3 |
GGB KFT. |
09.00 (3) |
HÁROMKIRÁLYOK FC |
2 - 0 |
SHELL DUNAÚJVÁROS |
09.30 (4) |
KAMINOKUPA.HU |
2(3)-(2)2 |
BARACS U21 |
10.00 (5) |
SÁRÉPSZER |
2(2)-(1)2 |
MÉSZI FRUCHT KFT. |
10.30 (6) |
DUNAFERR VASAS |
3 - 1 |
MILLER PUB |
11.00 (7) |
KARMACSI AUTÓ |
3 - 1 |
BARNA TEAM |
11.30 (8) |
DÖCÖS |
3 - 0 |
DUSNOK |
A CARISSA KUPA LEGJOBB 8 CSAPATA |
12.00 (A) |
FC PELSOTOOL |
0 - 1 |
HÁROMKIRÁLYOK FC |
12.30 (B) |
GGB KFT. |
1 - 0 |
KAMINÓKUPA.HU |
13.00 (C) |
SÁRÉPSZER |
0 - 4 |
KARMACSI AUTÓ FC |
13.30 (D) |
DUNAFERR VASAS |
1 - 0 |
DÖCÖS |
SPARTAN CHEER GIRLS TÁNCCSOPORT ORSZÁGOS BAJNOKOK |
XIII. CARISSA KUPA DÖNTŐBE JUTÁSÉRT 1. MÉRKŐZÉS |
14.30 (E) |
HÁROMKIRÁLYOK FC |
1 - 5 |
KARMACSI AUTÓ FC |
GÁLAMÉRKŐZÉS UTÁNPÓTLÁS CSAPATOK RÉSZVÉTELÉVEL |
15.00 |
DUNAÚJVÁROS PASE U9 |
12 - 0 |
HOLLER UFC U9 |
XIII. CARISSA KUPA DÖNTŐBE JUTÁSÉRT 2. MÉRKŐZÉS |
15.30 (F) |
GGB KFT. |
2 - 1 |
DUNAFERR VASAS |
SPARTAN CHEER GIRLS TÁNCCSOPORT ORSZÁGOS BAJNOKOK |
JÓTÉKONY GÁLAMÉRKŐZÉS AZ ÉLETMENTŐ KÉSZÜLÉK MEGVÁSÁRLÁSÁÉRT |
16.00 |
MAGYAR PARLAMENT VÁLOGATOTT |
1 - 1 |
DUNAÚJVÁROSI RENDVÉDELMI VÁLOGATOTT |
XIII. CARISSA KUPA BRONZMÉRKŐZÉS |
16.30 |
HÁROMKIRÁLYOK FC |
0 - 3 |
DUNAFERR VASAS |
VILÁGHÍRŰ SZTÁRVENDÉG |
17.00 |
SZÁSZ KITTI FREESTYLE VILÁGBAJNOK |
XIII. CARISSA KUPA ARANY MÉRKŐZÉS |
17.30 |
GGB KFT. |
0 - 3 |
KARMACSI AUTÓ FC |
18.15 EREDMÉNYHIRDETÉS ÉS TOMBOLA SORSOLÁS |
ZEUS KUPA CSOPORTBEOSZTÁS 2014. JANUÁR 4. VASÁRNAP |
A CSOPORT |
B CSOPORT |
1. HUNGÁRIA |
1. SIKER ABLAK |
2. FEJÓ THERM |
2. DUNABIZTOS MICRO |
3. PÁLDEÁK KFT. |
3. YOUNG BOYS |
4. FRANKCITY KÁLVIN ISKOLA |
4. MIRAGE |
ZEUS KUPA CSOPORTMÉRKŐZÉSEI |
DUNAÚJVÁROS, 2014. JANUÁR 4. VASÁRNAP - KISTEREM |
08.00 |
HUNGÁRIA |
1 - 2 |
FEJÓ THERM |
08.25 |
PÁLDEÁK KFT. |
1 - 4 |
FRANKCITY KÁLVIN ISKOLA |
08.50 |
SIKER ABLAK |
3 - 1 |
DUNABIZTOS MICRO |
09.15 |
YOUNG BOYS |
3 - 4 |
MIRAGE |
09.40 |
HUNGÁRIA |
1 - 2 |
PÁLDEÁK KFT. |
10.05 |
FEJÓ THERM |
1 - 4 |
FRANKCITY KÁLVIN ISKOLA |
10.30 |
SIKER ABLAK |
0 - 2 |
YOUNG BOYS |
10.55 |
DUNABIZTOS MICRO |
3 - 1 |
MIRAGE |
11.20 |
HUNGÁRIA |
2 - 2 |
FRANKCITY KÁLVIN ISKOLA |
11.45 |
FEJÓ THERM |
1 - 0 |
PÁLDEÁK KFT. |
12.10 |
SIKER ABLAK |
3 - 0 |
MIRAGE |
12.35 |
DUNABIZTOS MICRO |
2 - 1 |
YOUNG BOYS |
13.00 TECHNIKAI SZÜNET |
DÖNTŐBE JUTÁSÉRT |
13.20 |
FRANK CITY KÁLVIN ISKOLA |
0 - 2 |
DUNABIZTOS MICRO |
13.50 |
FEJÓ-THERM |
2 - 5 |
SIKER ABLAK |
ZEUS BRONZMÉRKŐZÉS |
14.20 |
FRANKCITY KÁLVIN ISKOLA |
2 - 3 |
FEJÓ THERM |
ZEUS ARANY MÉRKŐZÉS |
14.50 |
SIKER ABLAK |
1 - 4 |
DUNABIZTOS MICRO |
XIII. CARISSA KUPA "AZ ORSZÁG KÖZEPE" |
VÉGEREDMÉNY |
1. HELY |
KARMACSI AUTÓ FC |
2. HELY |
GBB KFT. |
3. HELY |
DUNAFERR VASAS |
KÜLÖN DÍJAZOTTAK |
JÁTÉKOS |
JAKAB DÁVID (KARMACSI AUTÓ FC) |
KAPUS |
RAJNA TAMÁS (GBB KFT.) |
GÓLKIRÁLY |
JENEI OTTÓ (DUNAFERR VASAS) |
DÖNTŐ JÁTÉKOS |
ARADI CSABA (KARMACSI AUTÓ FC) |
XIII. CARISSA KUPA "AZ ORSZÁG KÖZEPE" DUNAÚJVÁROS, 2015. JANUÁR 2. 3. 4. |
ÁLOMCSAPAT |
RAJNA TAMÁS |
GBB KFT. |
FARKAS VIKTOR |
KARMACSI AUTÓ FC |
ARADI CSABA |
KARMACSI AUTÓ FC |
SZALAI NORBERT |
GBB KFT. |
JAKAB DÁVID |
KARMACSI AUTÓ FC |
JENEI OTTÓ |
DUNAFERR VASAS |
KERETTAGOK |
HEGEDŰS FERENC |
KARMACSI AUTÓ FC |
PÉNZES BALÁZS |
GBB KFT. |
HUBER BALÁZS |
HÁROMKIRÁLYOK FC |
VASKÓ JÓZSEF |
DUNAFERR VASAS |
DUDÁS PÉTER |
HÁROMKIRÁLYOK FC |
PRÁVICS KRISZTIÁN |
SÁRÉPSZER KFT. |
CSAPATVEZETŐK |
ÉLIÁS ZSOLT |
KARMACSI AUTÓ FC |
NAGY ZSOLT |
GBB KFT. |