XV. Carissa Kupa Menetrend
CSAPATOK BESOROLÁSA KALAPOKBA |
1. KALAP |
2. KALAP |
DUNAFERR VASAS |
ANONYMUS |
FEJÓ-THERM KFT. |
CSOCSI GUMI |
GBB KFT. |
DUNABIZTOS-MICRO |
KARMACSI AUTÓ |
KEMI-KER MIRAGE |
MÉSZI-FRUCHT KFT. |
SÁRÉPSZER KFT. |
SHELL DUNAÚJVÁROS |
SIKER ABLAK GSV |
VÉRTESSZŐLŐS |
SZP-ASZTALOS-XXL M.M.I. |
3. KALAP |
4. KALAP |
DUNAFERR DUE RENALPIN U20 |
ALADZSITY |
ELIT ALAKULAT |
ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR |
ESÉLYÜNK SE |
BARACS SE U19 |
HOLLER U.N.F.C U19 KO-HO WELD KFT. |
BIG FOOT |
KECSKEMÉTI EGYETEM |
HOLLER U.N.F.C U17 KO-HO WELD KFT. |
NASI BAU |
KECSKEMÉTI GAMF |
STEELWORKERS |
NAGYVENYIM |
- |
ZÉRÓ TOLERANCIA |
|
CSOPORTBEOSZTÁS |
RING BNP KFT "A" CSOPORT |
CARISSA VIRÁG "B" CSOPORT |
1. |
SHELL DUNAÚJVÁROS |
1. |
MÉSZI FRUCHT KFT |
2. |
SZP ASZTALOS XXL-M.M.I. |
2. |
SIKER ABLAK GSV |
3. |
HOLLER UNFC U19 |
3. |
DUNAFERR DUE RENALPIN U20 |
4. |
BARACS SE U19 |
4. |
NAGYVENYIM |
DAV ZRT "C" CSOPORT |
CAMPUS ÉTTEREM "D" CSOPORT |
1. |
FEJÓ THERM KFT |
1. |
KARMACSI AUTÓ FC |
2. |
DUNABIZTOS MICRO |
2. |
KEMI-KER MIRAGE |
3. |
ELIT ALAKULAT |
3. |
NASI BAU |
4. |
HOLLER U.N.F.C U17 KO-HO WELD KFT. |
4. |
KECSKEMÉTI GAMF |
HANKOOK TIRE HUNGARY "E" CSOPORT |
ORINOCO KFT "F" CSOPORT |
1. |
GBB KFT |
1. |
DUNAFERR VASAS |
2. |
ANONYMUS |
2. |
CSOCSI GUMI |
3. |
KECSKEMÉTI EGYETEM |
3. |
ESÉLYÜNK SE |
4. |
ZÉRÓ TOLERANCIA |
4. |
ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR |
RONEKO KFT "G" CSOPORT |
1. |
VÉRTESSZŐLŐS |
2. |
SÁRÉPSZER |
3. |
STEELWORKERS |
4. |
BIG FOOT |
5. |
ALADZSITY |
A - B - C CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI |
DUNAÚJVÁROS, 2017. JANUÁR 6. PÉNTEK |
14.00 (N) |
SHELL DUNAÚJVÁROS |
1 - 0 |
BARACS SE U19 |
14.00 (K) |
SZP ASZTALOS XXL-M.M.I. |
5 - 0 |
HOLLER U.N.F.C U19 KO-HO WELD KFT. |
14.30 (N) |
MÉSZI FRUCHT KFT |
6 - 0 |
NAGYVENYIM |
14.30 (K) |
SIKER ABLAK GSV |
0 - 4 |
DUNAFERR DUE RENALPIN U20 |
15.00 (N) |
SHELL DUNAÚJVÁROS |
5 - 0 |
HOLLER U.N.F.C U19 KO-HO WELD KFT. |
15.00 (K) |
SZP ASZTALOS XXL-M.M.I. |
1 - 0 |
BARACS SE U19 |
15.30 (N) |
MÉSZI FRUCHT KFT |
2 - 1 |
DUNAFERR DUE RENALPIN U20 |
15.30 (K) |
SIKERH ABLAK GSV |
1 - 3 |
NAGYVENYIM |
16.00 (N) |
SHELL DUNAÚJVÁROS |
3 - 0 |
SZP ASZTALOS XXL-M.M.I. |
16.30 (N) |
HOLLER U.N.F.C U19 KO-HO WELD KFT. |
2 - 0 |
BARACS SE U19 |
17.00 (N) |
MÉSZI FRUCHT KFT |
5 - 1 |
SIKER ABLAK GSV |
17.30 (N) |
DUNAFERR DUE RENALPIN U20 |
3 - 1 |
NAGYVENYIM |
18.00 (K) |
FEJÓ THERM KFT |
4 - 0 |
HOLLER U.N.F.C U17 KO-HO WELD KFT. |
18.30 (K) |
DUNABIZTOS MICRO |
2 - 0 |
ELIT ALAKULAT |
19.15 (K) |
DUNABIZTOS MICRO |
5 - 2 |
HOLLER U.N.F.C U17 KO-HO WELD KFT. |
19.30 (N) |
FEJÓ THERM KFT |
1 - 0 |
ELIT ALAKULAT |
20.15 (N) |
FEJÓ THERM KFT |
1 - 0 |
DUNABIZTOS MICRO |
20.45 (N) |
ELIT ALAKULAT |
2 - 0 |
HOLLER U.N.F.C U17 KO-HO WELD KFT. |
RING BNP KFT "A" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE |
H |
CSAPAT |
M |
GY |
D |
V |
RG-KG |
P |
1. |
SHELL DUNAÚJVÁROS |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 - 0 |
9 |
2. |
SZP ASZTALOS XXL-M.M.I. |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 - 3 |
6 |
3. |
HOLLER UNFC U19 KO-HO WELD KFT |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 - 10 |
3 |
4. |
BARACS SE U19 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 - 4 |
0 |
CARISSA VIRÁG "B" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE |
H |
CSAPAT |
M |
GY |
D |
V |
RG-KG |
P |
1. |
MÉ-SZI FRUCHT KFT |
3 |
3 |
0 |
0 |
13 - 2 |
9 |
2. |
DUNAFERR DUE RENALPIN U20 |
3 |
2 |
0 |
1 |
8 - 3 |
6 |
3. |
NAGYVENYIM |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 - 10 |
3 |
4. |
SIKER ABLAK GSV |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 - 12 |
0 |
DAV ZRT "C" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE |
H |
CSAPAT |
M |
GY |
D |
V |
RG-KG |
P |
1. |
FEJÓ - THERM KFT |
3 |
3 |
0 |
0 |
6 - 0 |
9 |
2. |
DUNABIZTOS MICRO |
3 |
2 |
0 |
1 |
7 - 3 |
6 |
3. |
ELIT ALAKULAT |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 - 3 |
3 |
4. |
HOLLER UNFC U17 KO-HO WELD KFT |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 - 11 |
0 |
D - E - F- G CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI |
DUNAÚJVÁROS, 2017. JANUÁR 7. SZOMBAT |
09.00 (N) |
KARMACSI AUTÓ FC |
6 - 0 |
KECSKEMÉTI GAMF |
09.00 (K) |
KEMI-KER MIRAGE |
2 - 0 |
NASI BAU |
09.30 (N) |
GBB KFT |
2 - 1 |
ZÉRÓ TOLERANCIA |
09.30 (K) |
ANONYMUS |
2 - 0 |
KECSKEMÉTI EGYETEM |
10.00 (N) |
KARMACSI AUTÓ FC |
2 - 1 |
NASI BAU |
10.00 (K) |
KEMI-KER MIRAGE |
3 - 1 |
KECSKEMÉTI GAMF |
10.30 (N) |
GBB KFT |
4 - 0 |
KECSKEMÉTI EGYETEM |
10.30 (K) |
ANONYMUS |
4 - 0 |
ZÉRÓ TOLERANCIA |
11.00 (N) |
KARMACSI AUTÓ FC |
5 - 0 |
KEMI-KER MIRAGE |
11.30 (N) |
NASI BAU |
3 - 1 |
KECSKEMÉTI GAMF |
12.00 (N) |
GBB KFT |
0 - 0 |
ANONYMUS |
12.30 (N) |
KECSKEMÉTI EGYETEM |
3 - 1 |
ZÉRÓ TOLERANCIA |
13.00 (N) |
DUNAFERR VASAS |
2 - 1 |
ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR |
13.00 (K) |
CSOCSI GUMI |
6 - 1 |
ESÉLYÜNK SE |
13.30 (N) |
VÉRTESSZŐLŐS |
1 - 0 |
BIG FOOT |
13.30 (K) |
SÁRÉPSZER |
3 - 0 |
STEELWORKERS |
14.00 (N) |
DUNAFERR VASAS |
3 - 2 |
ESÉLYÜNK SE |
14.00 (K) |
CSOCSI GUMI |
5 - 1 |
ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR |
14.30 (N) |
VÉRTESSZŐLŐS |
4 - 3 |
STEELWORKERS |
14.30 (K) |
BIG FOOT |
1 - 3 |
ALADZSITY |
15.00 (N) |
DUNAFERR VASAS |
0 - 5 |
CSOCSI GUMI |
15.30 (N) |
ESÉLYÜNK SE |
0 - 1 |
ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR |
16.00 (N) |
SÁRÉPSZER |
4 - 0 |
ALADZSITY |
16.30 (N) |
STEELWORKERS |
0 - 5 |
BIG FOOT |
17.00 (N) |
VÉRTESSZŐLŐS |
3 - 1 |
ALADZSITY |
17.30 (N) |
SÁRÉPSZER |
0 - 1 |
BIG FOOT |
18.00 (N) |
STEELWORKERS |
5 - 0 |
ALADZSITY |
18.30 (N) |
VÉRTESSZŐLŐS |
2 - 1 |
SÁRÉPSZER |
CAMPUS ÉTTEREM "D" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE |
H |
CSAPAT |
M |
GY |
D |
V |
RG-KG |
P |
1. |
KARMACSI AUTÓ FC |
3 |
3 |
0 |
0 |
13 - 1 |
9 |
2. |
KEMI-KER MIRAGE |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 - 6 |
6 |
3. |
NASI BAU |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 - 5 |
3 |
4. |
KECSKEMÉTI GAMF |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 - 12 |
0 |
HANKOOK TIRE HUNGARY "E" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE |
H |
CSAPAT |
M |
GY |
D |
V |
RG-KG |
P |
1. |
ANONYMUS |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 - 0 |
7 |
2. |
GBB KFT |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 - 1 |
7 |
3. |
KECSKEMÉTI EGYETEM |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 - 7 |
3 |
4. |
ZÉRÓ TOLERANCIA |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 - 9 |
0 |
ORINOCO KFT "F" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE |
H |
CSAPAT |
M |
GY |
D |
V |
RG-KG |
P |
1. |
CSOCSI GUMI |
3 |
3 |
0 |
0 |
17 - 2 |
9 |
2. |
DUNAFERR VASAS |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 - 8 |
6 |
3. |
ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 - 7 |
3 |
4. |
ESÉLYÜNK SE |
3 |
0 |
0 |
3 |
3 - 10 |
0 |
RONEKO KFT "G" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE |
H |
CSAPAT |
M |
GY |
D |
V |
RG-KG |
P |
1. |
VÉRTESSZŐLŐS |
4 |
4 |
0 |
0 |
10 - 5 |
12 |
2. |
BIG FOOT |
4 |
2 |
0 |
2 |
7 - 4 |
6 |
3. |
SÁRÉPSZER |
4 |
2 |
0 |
2 |
8 - 3 |
6 |
4. |
STEELWORKERS |
4 |
1 |
0 |
3 |
8 - 12 |
3 |
5. |
ALADZSITY |
4 |
1 |
0 |
3 |
4 - 13 |
3 |
LEGJOBB HARMADIK HELYEZETTEK |
H |
CSAPAT |
M |
GY |
D |
V |
RG-KG |
P |
1. |
NASI BAU |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 - 4 |
3 |
2. |
ELIT ALAKULAT |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 - 3 |
3 |
3. |
ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 - 7 |
3 |
4. |
KECSKEMÉTI EGYETEM |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 - 7 |
3 |
5. |
NAGYVENYIM |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 - 10 |
3 |
6. |
HOLLER UNFC U19 KO-HO WELD KFT |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 - 10 |
3 |
A CARISSA KUPA LEGJOBB 16 CSAPATA |
DUNAÚJVÁROS, 2017. JANUÁR 8. VASÁRNAP |
08.00 (1) |
SZP ASZTALOS XXL M.M.I |
0 - 2 |
DUNABIZTOS MICRO |
08.30 (2) |
KARMACSI AUTÓ FC |
1 - 0 |
SÁRÉPSZER |
09.00 (3) |
MÉSZI FRUCHT KFT. |
3 - 1 |
BIG FOOT |
09.30 (4) |
CSOCSI GUMI |
1 - 0 |
GBB KFT |
10.00 (5) |
FEJÓ THERM KFT. |
4 - 0 |
NASI BAU |
10.30 (6) |
SHELL DUNÚJVÁROS |
0(1)-(2)0 |
DUNAFERR VASAS |
11.00 (7) |
ANONYMUS |
0(7)-(8)0 |
KEMI-KER MIRAGE |
11.30 (8) |
VÉRTESSZŐLŐS |
2 - 1 |
DUNAFERR DUE RENALPIN U20 |
A CARISSA KUPA LEGJOBB 8 CSAPATA |
12.00 (A) |
DUNABIZTOS MICRO |
0 - 2 |
KARMACSI AUTÓ |
12.30 (B) |
MÉSZI FRUCHT KFT |
6 - 4 |
CSOCSI GUMI |
13.00 (C) |
FEJÓ THERM KFT |
1 - 4 |
DUNAFERR VASAS |
13.30 (D) |
KEMI KER MIRAGE |
3 - 1 |
VÉRTESSZŐLŐS |
XV. CARISSA KUPA DÖNTŐBE JUTÁSÉRT 1. MÉRKŐZÉS |
14.00 (E) |
KARMACSI AUTÓ |
2 - 1 |
MÉSZI FRUCHT KFT |
XV. CARISSA KUPA DÖNTŐBE JUTÁSÉRT 2. MÉRKŐZÉS |
14.30 (F) |
DUNAFERR VASAS |
2 - 0 |
KEMI KER MIRAGE |
UTÁNPÓTLÁS MÉRKŐZÉS |
15.00 |
DUNAÚJVÁROS PASE U10 |
1 - 4 |
HOLLER UNFC U10 |
GÁLAMÉRKŐZÉSEK |
15.25 |
KOHÁSZ ÖREGFIÚK |
0 - 1 |
SPORT TV |
15.50 |
SPORT TV |
0 - 3 |
MŰVÉSZ VÁLOGATOTT |
XV. CARISSA KUPA BRONZMÉRKŐZÉS |
16.15 |
MÉSZI FRUCHT KFT |
7 - 3 |
KEMI KER MIRAGE |
GÁLAMÉRKŐZÉS |
17.00 |
KOHÁSZ ÖREGFIÚK |
3 - 4 |
MŰVÉSZ VÁLOGATOTT |
XV. CARISSA KUPA ARANY MÉRKŐZÉS |
17.35 |
KARMACSI AUTÓ |
0 - 1 |
DUNAFERR VASAS |
LEGJOBB NEGYEDIK HELYEZETTEK |
H |
CSAPAT |
M |
GY |
D |
V |
RG-KG |
P |
1. |
BARACS SE U 19 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 - 4 |
0 |
2. |
ESÉLYÜNK SE |
3 |
0 |
0 |
3 |
3 - 10 |
0 |
3. |
ZÉRÓ TOLERANCIA |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 - 9 |
0 |
4. |
HOLLER UNF U17 KO-HO WELD KFT |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 - 11 |
0 |
5. |
SIKER ABLAK GSV |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 - 12 |
0 |
ZEUS KUPA CSOPORTBEOSZTÁS (SORSOLÁS) 2017. JANUÁR 8. VASÁRNAP |
A CSOPORT |
B CSOPORT |
NAGYVENYIM |
ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR |
BARACS SE U19 |
ELIT ALAKULAT |
HOLLER UNFC U19 KO-HO WELD |
STEELWORKERS |
KECSKEMÉTI EGYETEM |
KECSKEMÉTI GAMF |
ZEUS KUPA CSOPORTMÉRKŐZÉSEI |
DUNAÚJVÁROS, 2017. JANUÁR 8. VASÁRNAP - KISTEREM |
8.00 |
NAGYVENYIM |
1 - 4 |
KECSKEMÉTI EGYETEM |
8.25 |
BARACS SE U19 |
0 - 2 |
HOLLER UNFC U19 KO-HO WELD KFT |
8.50 |
ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR |
0 - 1 |
KECSKEMÉT GAMF |
9.15 |
ELIT ALAKULAT |
0 - 0 |
STEELWORKERS |
9.40 |
NAGYVENYIM |
1 - 1 |
HOLLER UNFC U19 KO-HO WELD |
10.05 |
BARACS SE U19 |
0 - 2 |
KECSKEMÉTI EGYETEM |
10.30 |
ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR |
3 - 6 |
STEELWORKERS |
10.55 |
ELIT ALAKULAT |
1 - 1 |
KECSKEMÉTI GAMF |
11.20 |
NAGYVENYIM |
1 - 0 |
BARACS SE U19 |
11:45 |
HOLLER UNFC U19 KO-HO WELD |
0 - 0 |
KECSKEMÉTI EGYETEM |
12:10 |
ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR |
3 - 8 |
ELIT ALAKULAT |
12:35 |
STEELWORKERS |
4 - 1 |
KECSKEMÉTI GAMF |
DÖNTŐBE JUTÁSÉRT |
13.00 (A) |
KECSKEMÉTI EGYETEM |
1(1)-(2)1 |
ELIT ALAKULAT |
13.25 (B) |
STEELWORKERS |
1 - 0 |
HOLLER UNF U19KO-HO WELD KFT |
ZEUS BRONZMÉRKŐZÉS |
13:50 |
KECSKEMÉTI EGYETEM |
3 - 1 |
HOLLER UNF U19KO-HO WELD KFT |
ZEUS ARANY MÉRKŐZÉS |
14:15 |
ELIT ALAKULAT |
1 - 4 |
STEELWORKERS |
ZEUS KUPA "A" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE |
H |
CSAPAT |
M |
GY |
D |
V |
RG-KG |
P |
1. |
KECSKEMÉTI EGYETEM |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 - 1 |
7 |
2. |
HOLLER UNFC U19 KO-HO WELD |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 - 1 |
5 |
3. |
NAGYVENYIM |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 - 6 |
4 |
4. |
BARACS SE U19 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 - 5 |
0 |
ZEUS KUPA "B" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE |
H |
CSAPAT |
M |
GY |
D |
V |
RG-KG |
P |
1. |
STEELWORKERS |
3 |
2 |
1 |
0 |
10 - 4 |
7 |
2. |
ELIT ALAKULAT |
3 |
1 |
2 |
0 |
9 - 4 |
5 |
3. |
KECSKEMÉT GAMF |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 - 6 |
4 |
4. |
ASZTALOS GUMISZERVIZ BARÁTI KÖR |
3 |
0 |
0 |
3 |
6 - 15 |
0 |
XV. CARISSA KUPA "GIGÁSZOK HARCA" |
VÉGEREDMÉNY |
1. HELY |
DUNAFERR VASAS |
2. HELY |
KARMACSI AUTÓ FC |
3. HELY |
MÉSZI FRUCHT KFT |
KÜLÖNDÍJAZOTTAK |
JÁTÉKOS |
FEKETE RÓBERT (KARMACSI AUTÓ FC) |
KAPUS |
SIKUR LAJOS (DUNAFERR VASAS) |
GÓLKIRÁLY |
MISKOVICZ ROGER (MÉSZI FRUCHT KFT) |
DÖNTŐ JÁTÉKOSA |
UGHY MÁRK (DUNAFERR VASAS) |
HAZAI CSAPAT |
MÉSZI FRUCHT KFT |
ZEUS KUPA - VIGASZÁG VÉGEREDMÉNYE |
1. HELY |
STEELWORKERS |
2. HELY |
ELIT ALAKULAT |
3. HELY |
KECSKEMÉTI EGYETEM |
DÖNTŐ JÁTÉKOSA |
MOHÁCSI NORBERT (STEELWORKERS) |