XVIII. Carissa Kupa Menetrend
CSAPATOK BESOROLÁSA KALAPOKBA | |
---|---|
1. KALAP | 2. KALAP |
DUNAFERR | FEJÓ THERM KFT. |
KÖDI GENERÁL | HARDFERR BAU KFT. |
GBB ZRT. | KÖDI JUNIOR |
KARMACSI AUTÓ | JÁNOSI FC |
KSE KÉZDIVÁSÁRHELY | LB KANUF - MÁGUSOK |
LÁZÁR LOVASPARK | SZP ASZTALOS SE |
MAD DOGS | SOLARWELT-DUNABIZTOS |
SHELL DUNAÚJVÁROS | SUGAR CAFÉ |
3. KALAP | 4. KALAP |
DVSI | BARACS U19 |
CSANTAVÉR | ATHLETICO 07 FC BUDAPEST |
KEMI KER KFT. | DUFK |
NEUMANN JÁNOS EGYETEM | DUNAFÖLDVÁR FC |
PROSMARTS | GASZISPORTVIDEO |
PW - SHIELD KFT. | KISKŐRÖS LC |
TÍZPRÓBÁSOK | SÁRFEHÉR SE |
VUKOVÁR | SZÖGLET FC |
CSOPORTBEOSZTÁS | |||
---|---|---|---|
DUTRADE ZRT. "A" CSOPORT | CARISSA VIRÁG "B" CSOPORT | ||
1. | SHELL DUNAÚJVÁROS | 1. | GBB ZRT. |
2. | SZP ASZTALOS SE | 2. | FEJÓ THERM KFT. |
3. | PW - SHIELD KFT. | 3. | KEMI KER KFT. |
4. | GASZISPORTVIDEO | 4. | DUNAFÖLDVÁR FC |
DAV ZRT "C" CSOPORT | CAMPUS ÉTTEREM "D" CSOPORT | ||
1. | KSE KÉZDIVÁSÁRHELY | 1. | LÁZÁR LOVASPARK |
2. | JÁNOSI FC | 2. | HARDFERR BAU KFT. |
3. | TÍZPRÓBÁSOK | 3. | NEUMANN JÁNOS EGYETEM |
4. | KISKŐRÖS LC | 4. | BARACS U19 |
HANKOOK TIRE HUNGARY "E" CSOPORT | KEMI KER KFT. "F" CSOPORT | ||
1. | KÖDI GENERÁL | 1. | KARMACSI AUTÓ |
2. | SOLARWELT-DUNABIZTOS | 2. | LB KNAUF-MÁGUSOK |
3. | PROSMARTS | 3. | DVSI |
4. | SÁRFEHÉR SE | 4. | DUFK |
GBB ZRT. "G" CSOPORT | BRIVI-SZER KFT. "H" CSOPORT | ||
1. | MAD DOGS | 1. | DUNAFERR |
2. | SUGÁR CAFÉ | 2. | KÖDI JUNIOR |
3. | VUKOVÁR | 3. | CSANTAVÉR |
4. | ATHLETICO 07 FC BUDAPEST | 4. | SZÖGLET FC |
A - B CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI | ||||
---|---|---|---|---|
DUNAÚJVÁROS, 2020. JANUÁR 10. PÉNTEK DUNAÚJVÁROS EGYETEM |
JÁTÉKVEZETŐK | |||
16:00 | SHELL DUNAÚJVÁROS | 0 - 0 | GASZISPORTVIDEO | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J. |
16:30 | PW-SHIELD KFT. | 1 - 2 | SZP ASZTALOS SE | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J. |
17:00 | GBB ZRT. | 4 - 3 | DUNAFÖLDVÁR FC | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J. |
17:30 | FEJÓ THERM KFT. | 1 - 1 | KEMI KER KFT. | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J. |
18:00 | PW-SHIELD KFT. | 0 - 1 | SHELL DUNAÚJVÁROS | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J. |
18:30 | GASZISPORTVIDEO | 0 - 0 | SZP ASZTALOS SE | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J. |
19:00 | KEMI KER KFT. | 1 - 2 | GBB ZRT. | NAGY L. - VISZOKAI L. |
19:30 | DUNAFÖLDVÁR FC | 0 - 3 | FEJÓ THERM KFT. | NAGY L. - VISZOKAI L. |
20:00 | SHELL DUNAÚJVÁROS | 0 - 0 | SZP ASZATLOS SE | NAGY L. - VISZOKAI L. |
20:30 | PW-SHIELD KFT. | 4 - 3 | GASZISPORTVIDEO | NAGY L. - VISZOKAI L. |
21:00 | GBB ZRT. | 0 - 0 | FEJÓ THERM KFT. | NAGY L. - VISZOKAI L. |
21:30 | KEMI KER KFT | 5 - 2 | DUNAFÖLDVÁR FC | NAGY L. - VISZOKAI L. |
DUTRADE ZRT. "A" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE | |||||||
H | CSAPAT | M | GY | D | V | RG-KG | PONT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SZP ASZTALOS | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 - 1 | 5 |
2. | SHELL DUNAÚJVÁROS | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 - 0 | 5 |
3. | PW-SHIELD KFT. | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 6 | 3 |
4. | GASZISPORTVIDEO | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 - 5 | 2 |
CARISSA VIRÁG "B" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE | |||||||
H | CSAPAT | M | GY | D | V | RG-KG | PONT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | GBB ZRT. | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 - 4 | 7 |
2. | FEJÓ THERM KFT. | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 - 1 | 5 |
3. | KEMI KER KFT. | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 - 5 | 4 |
4. | DUNAFÖLDVÁR FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 - 12 | 0 |
C - D CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI | ||||
---|---|---|---|---|
DUNAÚJVÁROS, 2020. JANUÁR 11. SZOMBAT DUNAÚJVÁROS EGYETEM |
JÁTÉKVEZETŐK | |||
10:00 | KSE KÉZDIVÁSÁRHELY | 1 - 0 | KISKŐRÖS LC | DOLMÁNY T. - RÁCZ F. |
10:30 | JÁNOSI FC | 0 - 0 | TÍZPRÓBÁSOK | DOLMÁNY T. - RÁCZ F. |
11:00 | LÁZÁR LOVASPARK | 5 - 0 | BARACS U19 | DOLMÁNY T. - RÁCZ F. |
11:30 | HARDFERR BAU KFT. | 1 - 1 | NEUMANN JÁNOS EGYETEM | DOLMÁNY T. - RÁCZ F. |
12:00 | TÍZPRÓBÁSOK | 1 - 4 | KSE KÉZDIVÁSÁRHELY | DOLMÁNY T. - RÁCZ F. |
12:30 | KISKŐRÖS LC | 1 - 1 | JÁNOSI FC | DOLMÁNY T. - RÁCZ F. |
13:00 | NEUMANN JÁNOS EGYETEM | 0 - 5 | LÁZÁR LOVASPARK | BARABÁS M. - SZŰCS Z. |
13:30 | BARACS U19 | 0 - 4 | HARDFERR BAU KFT. | BARABÁS M. - SZŰCS Z. |
14:00 | KSE KÉZDIVÁSÁRHELY | 1 - 0 | JÁNOSI FC | BARABÁS M. - SZŰCS Z. |
14:30 | TÍZPRÓBÁSOK | 0 - 2 | KISKŐRÖS LC | BARABÁS M. - SZŰCS Z. |
15:00 | LÁZÁR LOVASPARK | 4 - 1 | HARDFERR BAU KFT. | BARABÁS M. - SZŰCS Z. |
15:30 | NEUMANN JÁNOS EGYETEM | 0 - 1 | BARACS U19 | BARABÁS M. - SZŰCS Z. |
DAV ZRT "C" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE | |||||||
H | CSAPAT | M | GY | D | V | RG-KG | PONT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | KÉZDIVÁSÁRHELY | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 - 1 | 9 |
2. | KISKŐRÖS LC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 - 2 | 4 |
3. | JÁNOSI FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 - 2 | 2 |
4. | TÍZPRÓBÁSOK | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 - 6 | 1 |
CAMPUS ÉTTEREM "D" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE | |||||||
H | CSAPAT | M | GY | D | V | RG-KG | PONT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | LÁZÁR LOVASPARK | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 - 1 | 9 |
2. | HARDFERR BAU KFT. | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 - 5 | 4 |
3. | BARACS U19 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 - 9 | 3 |
4. | NEUMANN JÁNOS EGYETEM | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 - 7 | 1 |
E - F CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI | ||||
---|---|---|---|---|
2020. JANUÁR 11. SZOMBAT DUNAÚJVÁROS SPORTCSARNOK |
JÁTÉKVEZETŐK | |||
08:00 | KÖDI GENERÁL | 3 - 0 | SÁRFEHÉR SE | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J. |
08:30 | SOLARWELT-DUNABIZTOS | 0 - 3 | PROSMARTS | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J. |
09:00 | KARMACSI AUTÓ | 1 - 0 | DUFK | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J. |
09:30 | LB KNAUF-MÁGUSOK | 1 - 0 | DVSI | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J. |
10:00 | PROSMARTS | 0 - 1 | KÖDI GENERÁL | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J. |
10:30 | SÁRFEHÉR SE | 0 - 1 | SOLARWELT-DUNABIZTOS | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J. |
11:00 | DVSI | 0 - 1 | KARMACSI AUTÓ | REINICZ G. - VISZOKAI L. |
11:30 | DUFK | 1 - 0 | LB KNAUF-MÁGUSOK | REINICZ G. - VISZOKAI L. |
12:00 | KÖDI GENERÁL | 1 - 0 | SOLARWELT-DUNABIZTOS | REINICZ G. - VISZOKAI L. |
12:30 | PROSMARTS | 5 - 1 | SÁRFEHÉR SE | REINICZ G. - VISZOKAI L. |
13:00 | KARMACSI AUTÓ | 2 - 3 | LB KNAUF-MÁGUSOK | REINICZ G. - VISZOKAI L. |
13:30 | DVSI | 0 - 2 | DUFK | REINICZ G. - VISZOKAI L. |
HANKOOK TIRE HUNGARY "E" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE | |||||||
H | CSAPAT | M | GY | D | V | RG-KG | PONT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | KÖDI GENERÁL KFT. | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 - 0 | 9 |
2. | PROSMARTS | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 - 2 | 6 |
3. | SOLARWERT-DUNABIZTOS | 3 | 1 | 0 | 2 | 1- 4 | 3 |
4. | SÁRFEHÉR SE | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 9 | 0 |
KEMI KER KFT. "F" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE | |||||||
H | CSAPAT | M | GY | D | V | RG-KG | PONT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | DUFK | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 - 1 | 6 |
2. | LB KNAUF-MÁGUSOK | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 - 3 | 6 |
3. | KARMACSI AUTÓ | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 - 3 | 6 |
4. | DVSI | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 4 | 0 |
G - H CSOPORT CSOPORTMÉRKŐZÉSEI | ||||
---|---|---|---|---|
2020. JANUÁR 11. SZOMBAT DUNAÚJVÁROS SPORTCSARNOK |
JÁTÉKVEZETŐK | |||
14:00 | MAD DOGS | 1 - 0 | ATHLETICO 07 FC BUDAPEST | NAGY L. - DOLMÁNY T. |
14:30 | SUGÁR CAFÉ | 5 - 0 | VUKOVÁR | NAGY L. - DOLMÁNY T. |
15:00 | DUNAFERR | 9 - 1 | SZÖGLET FC | NAGY L. - DOLMÁNY T. |
15:30 | KÖDI JUNIOR | 6 - 0 | CSANTAVÉR | NAGY L. - DOLMÁNY T. |
16:00 | VUKOVÁR | 0 - 2 | MAD DOGS | NAGY L. - DOLMÁNY T. |
16:30 | ATHLETICO 07 FC BUDAPEST | 0 - 0 | SUGÁR CAFÉ | NAGY L. - DOLMÁNY T. |
17:00 | CSANTAVÉR | 1 - 2 | DUNAFERR | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J. |
17:30 | SZÖGLET FC | 0 - 9 | KÖDI JUNIOR | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J. |
18:00 | MAD DOGS | 3 - 3 | SUGÁR CAFÉ | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J. |
18:30 | VUKOVÁR | 2 - 1 | ATHLETICO 07 FC BUDAPEST | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J. |
19:00 | DUNAFERR | 1 - 2 | KÖDI JUNIOR | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J. |
19:30 | CSANTAVÉR | 2 - 2 | SZÖGLET FC | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J. |
GBB ZRT. "G" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE | |||||||
H | CSAPAT | M | GY | D | V | RG-KG | PONT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | MAD DOGS | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 - 3 | 7 |
2. | SUGAR CAFÉ | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 - 3 | 5 |
3. | VUKOVÁR | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 8 | 3 |
4. | ATHLETICO 07 BUDAPEST FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 - 3 | 1 |
BRIVI-SZER KFT. "H" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE | |||||||
H | CSAPAT | M | GY | D | V | RG-KG | PONT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | KÖDI JUNIOR | 3 | 3 | 0 | 0 | 17 - 1 | 9 |
2. | DUNAFERR | 3 | 2 | 0 | 1 | 12 - 4 | 6 |
3. | CSANTAVÉR | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 - 10 | 0 |
4. | SZÖGLET FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 - 20 | 0 |
A CARISSA KUPA LEGJOBB 16 CSAPATA (SORSOLÁS) | ||||
---|---|---|---|---|
2020. JANUÁR 12. VASÁRNAP DUNAÚJVÁROS SPORTCSARNOK |
JÁTÉKVEZETŐK | |||
08:00 (1) | SUGÁR CAFÉ | 1 - 0 | LÁZÁR LOVASPARK | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J.-NAGY M. |
08:30 (2) | KISKŐRÖS LC |
0 - 0 (5 -4) |
SZP ASZTALOS SE |
KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J.-NAGY M. |
09:00 (3) | PROSMARTS | 0 - 1 | KÉZDIVÁSÁRHELY | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J.-NAGY M. |
09:30 (4) | SHELL DUNAÚJVÁROS | 2 - 1 | DUFK | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J.-NAGY M. |
10:00 (5) | FEJÓ-THERM KFT. | 0 - 1 | KÖDI JUNIOR | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J.-NAGY M. |
10:30 (6) | DUNAFERR | 2 - 1 | GBB ZRT. | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J.-NAGY M. |
11:00 (7) | HARDFERR BAU KFT. |
2 - 2 (2 - 0) |
KÖDI GENERÁL | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J.-NAGY M. |
11:30 (8) | LB KNAUF-MÁGUSOK | 0 - 3 | MAD DOGS | KRAJCSOVICS A.-SZABÓ J.-NAGY M. |
A CARISSA KUPA LEGJOBB 8 CSAPATA | ||||
12:00 (A) | SUGÁR CAFÉ | 4 - 0 | KISKŐRÖS LC | NAGY M.-REINICZ G. |
12:30 (B) | KÉZDIVÁSÁRHELY |
0 - 0 (1 - 3) |
SHELL DUNAÚJVÁROS | NAGY M.-REINICZ G. |
13:00 (C) | KÖDI JUNIOR | 1 - 0 | DUNAFERR | NAGY M.-REINICZ G. |
13:30 (D) | HARDFERR BAU KFT. | 1 - 3 | MAD DOGS | NAGY M.-REINICZ G. |
DÖNTŐBE JUTÁSÉRT 1. MÉRKŐZÉS | ||||
14:00 | SUGÁR CAFÉ |
1 - 1 (0 - 1) |
SHELL DUNAÚJVÁROS | NAGY M.-REINICZ G. |
DÖNTŐBE JUTÁSÉRT 2. MÉRKŐZÉS | ||||
14:30 | KÖDI JUNIOR | 0 - 1 |
MAD DOGS |
NAGY M.-REINICZ G. |
UTÁNPÓTLÁS GÁLAMÉRKŐZÉS | ||||
15:00 | DUNAÚJVÁROS PASE U9 | - | HOLLER UNFC U9 | RÁCZ F. |
15:30 | QUANTUM XXL FELLÉPÉSE | |||
BRONZMÉRKŐZÉS | ||||
15:45 | SUGAR CAFÉ |
0 - 0 (3 - 1) |
KÖDI JUNIOR | ARANY T. - MÉSZÁROS I. |
16:15 | KOLLÁNYI ZSUZSI FELLÉPÉSE | |||
16:25 | TOMBOLA HÚZÁS | |||
GÁLAMÉRKŐZÉS | ||||
16:30 | DUNAÚJVÁROS CSILLAGAI | 4 - 4 | NEMZETI SPORT VÁLOGATOTT | ARANY T. - MÉSZÁROS I. |
17:00 | QUANTUM XXL FELLÉPÉSE | |||
17:10 | TOMBOLA HÚZÁS FŐDÍJ: AC MILAN - JUVENTUS FC 2 DARAB BELÉPŐ UTAZÁSSAL | |||
17:20 | KOLLÁNYI ZSUZSI FELLÉPÉSE HIMNUSZ | |||
XVIII. CARISSA KUPA ARANY MÉRKŐZÉS | ||||
17:30 | SHELL DUNAÚJVÁROS |
0 - 0 (3 - 2) |
MAD DOGS | ARANY T. - MÉSZÁROS I. |
18:15 | ÜNNEPÉLYES DÍJÁTADÓ MERÉNYI ÁKOS ÉLŐ FELLÉPÉSE NÉLKÜLED |
ACERBIS KUPA CSOPORTBEOSZTÁS (SORSOLÁS: 2020. JANUÁR 11. SZOMBAT 20:00 ÓRA V.I.P TEREM) 2020. JANUÁR 12. VASÁRNAP |
|
---|---|
A CSOPORT | B CSOPORT |
CSANTAVÉR | KEMI KER KFT. |
GASZISPORTVIDEO | BARACS U19 |
PW-SHIELD KFT. | VUKOVÁR |
TÍZPRÓBÁSOK | JÁNOSI FC |
ACERBIS KUPA CSOPORTMÉRKŐZÉSEI | ||||
---|---|---|---|---|
DUNAÚJVÁROS, 2020. JANUÁR 12. VASÁRNAP - KISTEREM | JÁTÉKVEZETŐK | |||
08:00 | CSANTAVÉR | 2 - 2 | GASZISPORTVIDEO | BARABÁS M. - SZŰCS Z. |
08:25 | PW-SHIELD KFT. | 2 - 1 | TÍZPRÓBÁSOK | BARABÁS M. - SZŰCS Z. |
08:50 | KEMI KER KFT. | 1 - 2 | BARACS U19 | BARABÁS M. - SZŰCS Z. |
09:15 | VUKOVÁR | 1 - 3 | JÁNOSI FC | BARABÁS M. - SZŰCS Z. |
09:40 | CSANTAVÉR | 1 - 3 | PW-SHIELD KFT. | BARABÁS M. - SZŰCS Z. |
10:05 | GASZISPORTVIDEO | 5 - 0 | TÍZPRÓBÁSOK | BARABÁS M. - SZŰCS Z. |
10:30 | KEMI KER KFT. | 4 - 5 | VUKOVÁR | BARABÁS M. - SZŰCS Z. |
10:55 | BARACS U19 | 0 - 1 | JÁNOSI FC | DOLMÁNY T. - RÁCZ F. |
11:20 | CSANTAVÉR | 2 - 6 | TÍZPRÓBÁSOK | DOLMÁNY T. - RÁCZ F. |
11:45 | GASZISPORTVIDEO | 3 - 3 | PW-SHIELD KFT. | DOLMÁNY T. - RÁCZ F. |
12:10 | KEMI KER KFT. | 1 - 4 | JÁNOSI FC | DOLMÁNY T. - RÁCZ F. |
12:35 | BARACS U19 | 0 - 0 | VUKOVÁR | DOLMÁNY T. - RÁCZ F. |
DÖNTŐBE JUTÁSÉRT | ||||
13:00 | PW-SHIELD KFT. | 3 - 2 | BARACS U19 | DOLMÁNY T. - RÁCZ F. |
13:25 | JÁNOSI FC | 1 - 2 | GASZISPORTVIDEO | DOLMÁNY T. - RÁCZ F. |
BRONZMÉRKŐZÉS | ||||
13:50 | BARACS U19 | 1 - 2 | JÁNOSI FC | DOLMÁNY T. - RÁCZ F. |
ARANY MÉRKŐZÉS | ||||
14:15 | PW-SHIELD KFT | 1 - 9 | GASZISPORTVIDEO | DOLMÁNY T. - RÁCZ F. |
ACERBIS KUPA "A" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE | |||||||
H | CSAPAT | M | GY | D | V | RG-KG | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PW-SHIELD KFT | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 - 5 | 7 |
2. | GASZISPORTVIDEO | 3 | 1 | 2 | 0 | 10 - 5 | 5 |
3. | TÍZPRÓBÁSOK | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 - 9 | 3 |
4. | CSANTAVÉR | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 - 11 | 1 |
ACERBIS KUPA "B" CSOPORT VÉGEREDMÉNYE | |||||||
H | CSAPAT | M | GY | D | V | RG-KG | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | JÁNOSI FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 - 2 | 9 |
2. | BARACS U19 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 - 2 | 4 |
3. | BUKOVÁR | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 - 7 | 4 |
4. | KEMI KER KFT. | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 - 11 | 0 |
XVIII. CARISSA KUPA NEMZETKÖZI JÓTÉKONYSÁGI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ TORNA "A KÖZÖS SZENVEDÉLY" | |
VÉGEREDMÉNY | |
---|---|
1. HELY | SHELL DUNAÚJVÁROS |
2. HELY | MAD DOGS |
3. HELY | SUGAR CAFÉ |
KÜLÖNDÍJAZOTTAK | |
JÁTÉKOS | BÜKI BALTAZÁR (MAD DOGS) |
KAPUS | HODULA KRISZTIÁN (SHELL DUNAÚJVÁROS) |
GÓLKIRÁLY | BOGNÁR BENCE (MAD DOGS) |
DÖNTŐ JÁTÉKOSA | HODULA KRISZTIÁN (SHELL DUNAÚJVÁROS) |
DLSZ + DÍJ | TASSELMÁJER ADRIÁN (SUGÁR CAFÉ) |
CARISSA PILLANAT | SUGAR CAFÉ |
DUNAÚJVÁROSI DÍJ | KOVÁCS BARNABÁS (KÖDI JUNIOR) |
ACERBIS KUPA - VIGASZÁG VÉGEREDMÉNYE | |
1. HELY | GASZISPORTVIDEO |
2. HELY | PW SHIELD KFT. |
3. HELY | JÁNOSI FC |
DÖNTŐ JÁTÉKOSA | MOHÁCSI NORBERT (GASZISPORTVIDEO) |
Évszám